VCT 3. Aşama 2. Hafta elemelerinde "VALORANT First Strike" yaması oynanacak

VCT 3. Aşama 2. Hafta elemelerinde "VALORANT First Strike" yaması oynanacak

VCT 3. Aşama 2. Hafta elemelerinde 'VALORANT First Strike' yaması oynanacak
Playerbros - Haberler | Gamegar

VCT 3. Aşama 2. Hafta elemelerinde oynanacak olan VALORANT karşılaşmalarında eski bir yama kullanılacağı VCT Türkiye'nin resmi Twitter hesabından paylaşıldı.

Turnuvada mücadele edecek takımların VALORANT First Strike yamasını istemci üzerinden indirmeleri istendi. VCT Türkiye'nin bu duyurusundan sonra oyuncular neden böyle bir karar alındığı konusunda bilgi edinmek istendi fakat henüz neden böyle bir karar alındığı açıklığa kavuşturulmadı.

Yapılan bu duyuruda sadece istemcinin "VALORANT First Strike" yamasında olacağı, oyunun yamasının ise 3.01 yamasında oynanacağı söylendi. Bu da demek oluyor ki izleyeceğimiz oyun güncel yamada oynanacak, sadece oyuncuların istemcileri(client) eski bir versiyonda çalışacak.

Bazı oyuncular son zamanlarda artan hile kullanımını önlemek amacıyla istemcinin eski bir versiyonunun kullanılacağını öne sürdü.

VCT Challengers Tüm Hızıyla Devam Ediyor

VCT Challengers kaldığı yerden devam ediyor. Root, Vlad ve Karahan'ın sunacağı maçları yayıncıların kendi kanallarından takip edebilirsiniz. 18: 00'da Fenerbahçe Esports vs ESC karşılaşmasını Root'un kanalından izleyebilirsiniz.

Kaynak: Playerbros

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title