Vatso'dan Vali Tanılır'a Veda Yemeği

Vatso'dan Vali Tanılır'a Veda Yemeği

Van Ticaret ve Sanayi Odası (Vatso) Yönetim Kurulu Tarafından, Kahramanmaraş Valiliği Görevine Atanan Vali Mehmet Niyazi Tanılır Onuruna Veda Yemeği Verdi.

Vatso'dan Vali Tanılır'a Veda Yemeği

Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) Yönetim Kurulu tarafından, Kahramanmaraş Valiliği görevine atanan Vali Mehmet Niyazi Tanılır onuruna veda yemeği verdi.

Tamara Otel'de düzenlenen yemekte bir açıklama yapan Vali Mehmet Niyazi Tanılır, Van'da çok güzel günlerinin geçtiğini belirterek, "Bu kentin ve bölgenin insanına güzel çalışmalar yapmanın gayreti içinde olduk. Bunun için tüm kurumlarla işbirliği gerçekleştirdik. Van Ticaret ve Sanayi Odası, bizi her anlamda desteklemiştir. Bu desteklerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

VATSO Başkanı Zahir Kandaşoğlu ise, Vali Tanılır'ın görev yaptığı 3 yıllık süre içinde önemli icraatlarda bulunduğunu söyledi. Kandaşoğlu, "Valimiz her anlamda kurumlarla diyalog ortamını sağlamıştır. Kentimizin kalkınması için önemli çalışma ve projeler yürütmüştür. Azim ve gayreti ile bizleri de çalışmaya sevk etmiştir" diye konuştu.

Konuşmaların ardından VATSO Yönetim Kurulu Başkanı Zahir Kandaşoğlu, Vali Niyazi Tanılır'a Van'da görev yaptığı süre içinde gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarından dolayı bir plaket takdim etti. Veda yemeğine Vali Mehmet Niyazi Tanılır'ın eşi Erzi Tanılır ile VATSO Yönetim Kurulu üyeleri ve eşleri katıldı.

(İHA-OK-OK-Y)

Kaynak: İHA