Anbean Kamerada! Vatandaşın Dikkatiyle Küçük Kız Arabanın Altında Kalmaktan Kurtuldu

Anbean Kamerada! Vatandaşın Dikkatiyle Küçük Kız Arabanın Altında Kalmaktan Kurtuldu

İzmir'de tek başına yolun karşısına geçmeye çalışan küçük kız, son anda bir vatandaş tarafından fark edilerek otomobilin altında kalmaktan kurtuldu. O anlar sosyal medyada yayınlandı.

İzmir'in Buca ilçesinde, bir vatandaşın dikkati, tek başına karşıdan karşıya geçmeye çalışan küçük bir kızın canını kurtardı. Yaşanan bu anlar ise bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

KÜÇÜK KIZ ÇOCUĞU YOLUN KARŞISINA GEÇMEYE ÇALIŞTI

Sosyal medyada paylaşılan görüntülere göre olay, Gediz Mahallesi'nde bulunan bir sokakta meydana geldi. Söz konusu görüntüde, küçük bir kız çocuğu yürürken aniden yolun karşısına geçmek için koşmaya başladı.

DURUMU FARK EDEN VATANDAŞ, OTOMOBİLLE KIZIN ARASINA ATLADI

Bu sırada yoldan geçen bir vatandaş ise, kamyonetin arkasından gelen otomobili görmeyen kızın caddeye doğru koştuğunu fark etti. Bunun üzerine ani bir refleksle otomobil ile kız çocuğunun arasına girdi.

ANBEAN KAMERAYA YANSIYAN KURTARMA ANI PAYLAŞILDI

Vatandaşın dikkati, küçük kızın canını kurtarırken, küçük kızın yanında kimsenin olmaması da dikkat çekti. Öte yandan, küçük kızın kurtarılış anı sosyal medyada paylaşıldı. Videoyu izleyen yüzlerce sosyal medya kullanıcısı, küçük kızı kurtaran adamı tebrik ederken, bazı kullanıcılar ise kızın ailesine sitem etti.

Kaynak: İHA