Vatan Haberleri

Vatan haber, Vatan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Vatan - Dün
YEE, Slovenya'da Türkçe kursları başlatıyor
Açıklamada, Türkiye'nin Ljubljana Büyükelçiliğinin destekleriyle açılan başvurulara Sloven vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ve yaz dönemine yönelik ücretsiz yapılacak Türkçe kurslarının çevirim içi olarak düzenleneceği vurgulandı.
Vatan - Dün
EPDK Başkanı Yılmaz, Akşener'in iddialarına yanıt verdi Açıklaması
Akşener'in ifadelerinden büyük üzüntü duyduğunu dile getiren Yılmaz, "En iyi sizler biliyorsunuz, EPDK'nin siyasi tartışmalardan uzak, şeffaf, adil ve bu tavrıyla da her siyasi çevrede herkesten takdir toplayan bir kurum olduğunu. Ne yazık ki Sayın Genel Başkan sadece bir isim üzerinden çok büyük ve kalabalık bir ekibin emeğini, çok yanlış bir yorumla bugün kürsüden paylaştı. 'Sanki tarifeler belirleniyor, dağıtım şirketlerine teşvik veriliyor, vatandaşlarımız mağdur ediliyor' gibi bir yaklaşımı EPDK olarak kabul etmemiz kesinlikle mümkün değildir.
Vatan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan Sosyal medya belediyeciliği, hizmet belediyeciliğinin yerini alamaz
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin belediye başkanları ile bir araya geldi. Erdoğan, toplantıyı düzenleyen Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı'nı kutlayarak, bundan sonra daha sık bir araya gelmeyi ümit ettiğini söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin mahalli idareler karnesiyle milletin teveccühünü kazanan parti olduğunu belirterek, "Bize 19 yıl önce iktidar kapısını açan, 19 yıl boyunca iktidarda tutan da yerel yönetimlerdeki üstün gayretlerimiz, hizmetlerimiz, başarılarımızdır. Son 19 yılda hayata geçirdiğimiz reformlarla mahalli idarelerin gücünü ve hizmet kabiliyetini daha da artırdık. Vatandaşlarımızın hayatına dokunan hizmetlerin önemli bir kısmını halen belediyelerimiz yürütüyor.
Vatan - Dün
Eski milli güreşçi Vehbi Akdağ, Tokat'taki kabri başında anıldı
Törene Akdağ'ın ailesinin yanı sıra İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar ve vatandaşlar katıldı.
Vatan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Partili belediye başkanlarını uyardı
AK Partili belediye başkanları ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, belediye başkanlarına çeşitli uyarılarda bulunarak, 2023 seçimlerini hatırlattı. AK Parti'nin mahalli idareler karnesiyle milletin teveccühünü kazandığını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "19 yıl önce iktidar kapısını açan, 19 yıl boyunca iktidarda tutan da yerel yönetimlerdeki üstün gayretlerimiz, hizmetlerimiz, başarılarımızdır. Son 19 yılda hayata geçirdiğimiz reformlarla mahalli idarelerin gücünü ve hizmet kabiliyetini daha da artırdık. Vatandaşlarımızın hayatına dokunan hizmetlerin önemli bir kısmını halen belediyelerimiz yürütüyor.
Vatan - Dün
Adana'da Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi devam ediyor
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü antrenörleri tarafından verilen eğitimlerin haftanın dört günü devam ettiğini ifade eden Çintimar, vatandaşların projeye ilgisinin çok iyi olduğunu belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Vatan Haberleri | Vatan Haber - Haberler - Sayfa 5 - Vatan haberleri, son dakika vatan haber ve gelişmeleri burada. Afyonkarahisar'da Yerelde Kadın Buluşmaları programı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.06.2021 05:16:45. #1.13#

title