Vanquish Zagato'nun Üzeri Açıldı

Vanquish Zagato'nun Üzeri Açıldı
Carmedya.com - Haberler | Otomobil

CARMEDYA.COM - Şu sıralar Aston Martin’de yüzler gülüyor.

CARMEDYA.COM - Şu sıralar Aston Martin’de yüzler gülüyor. DB11 ardından tanıtılan ve İtalyan tasarım firması Zagato ile ortaklaşa hazırlanan Vanquish Zagato’nun gördüğü ilgi o kadar büyük oldu ki firmalar bu aracın üzeri açılan versiyonunu üretmeye karar verdi.


Tavanı dışında görsel olarak coupé kardeşinden farklı olmayan otomobilde kullanılan yuvarlak hatlar, büyük splitter, farklı tasarıma sahip LED aydınlatma grubu, dörtlü egzoz çıkışı ve sivri bir şekilde uzayan arka bölüm aynen korunmuş.Ön çamurluğu arkasında Zagato amblemi bulunsa da aracın bir cabriolet olması, İtalyan firmanın asıl imzası olan çift bombeli tavanın uygulanamaması anlamına geliyor. Bunun yerine küçük arka koltukların kafalıklarının hemen arkasına gizlenen takla barlarının muhafazaları bombeli bir şekilde tasarlanmış.


İç mekanda, sabit tavanlı kardeşte olduğu gibi Z logolu koltuk döşemeleri haricinde bir yenilik sunmayan otomobilin 5.9 litre hacimli v12 motoru 600 beygir gücünde.

Vanquish Zagato'nun Üzeri Açıldı

Kaynak: Carmedya.com

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title