Van: Vatso'dan Ramazan Yardımı

Van: Vatso'dan Ramazan Yardımı

Van Ticaret ve Sanayi Odası (Vatso) Yönetim Kurulu Başkanı Zahir Kandaşoğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile İşbirliği Yaparak Ramazan Ayında Fakir Ailelere Dağıtacakları Gıda Malzemelerinin Hazır Hale Getirildiğini Söyledi.

Van: Vatso'dan Ramazan Yardımı

Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Zahir Kandaşoğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile işbirliği yaparak Ramazan ayında fakir ailelere dağıtacakları gıda malzemelerinin hazır hale getirildiğini söyledi.

İskele Caddesi üzerinde bulunan VATSO binasında meclis üyeleri ile birlikte yapacakları gıda malzemeleriyle ilgili bir açıklama yapan Zahir Kandaşoğlu, VATSO tarafından organize edilen yadımların 560 aileye dağıtılmak üzere hazır hale getirildiğini belirtti. Yardımların her yıl yapıldığını bildiren Kandaşoğlu, bu yıl yardımların meclis üyelerinin tespit ettiği ailelere dağıtılacağını kaydetti.

Kandaşoğlu, yapılacak yardımların sadece Ramazan ayında olmamamsı gerektiğini ifade ederek, "TOBB ve VATSO işbirliği ile bu yıl da 560 civarında aileye Ramazan gıda yardımında bulunuyoruz. Amacımız, sosyal dayanışmanın en üst seviyeye çıktığı bu ayda üzerimize düşeni yapmak ve bu dayanışmaya gerekli katkıyı sunmaktır. Her yıl olduğu gibi hiçbir fakir ailemizi rencide etmeden yardımlar meclis üyelerimiz tarafından tespit edilen fakir ailelere dağıtılacaktır. Yardımların sadece Ramazan ayında değil her zaman yapılması gerektiğini düşünüyorum" ifadelerini kullandı.