Van: Van'da Trafik Kazası: 4 Yaralı

Van: Van'da Trafik Kazası: 4 Yaralı

Van'ın Erciş İlçesi'nde Meydana Gelen Trafik Kazasında 4 Kişi Çeşitli Yerlerinden Yaralandı. Yaralılardan Polis Memuru ve Eşi, Mesai Arkadaşlarının da Yardımıyla Ambulansla Van'a Sevk Edildi.

Van: Van'da Trafik Kazası: 4 Yaralı

Van'ın Erciş İlçesi'nde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılardan polis memuru ve eşi, mesai arkadaşlarının da yardımıyla ambulansla Van'a sevk edildi.

Kaza, Erciş-Van karayolu Yukarı Kozluca Köyü yakınlarında bugün saat 17,30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Polis Memuru Oktay Birgül yönetimindeki 65 DC 333 plakalı hususi otomobil, sürücüsü tespit edilemeyen 63 FB 292 plakalı koyun yüklü kamyonla belirlenemeyen bir sebeple çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle oto içinde bulunan Erciş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli Polis Memuru Oktay Birgül, eşi ve 2 çocuğu yaralandı. Yaralılar çevreden geçen araçlarla Erciş Devlet Hastanesi'ne getirildi. Sağlık dunumu ciddiyetini koruyan polis memuru ve eşi, mesai arkadaşlarının da yardımıyla ambulansla taşınarak Van'a sevk edildi. Kamyon sürücüsünün polis tarafından gözaltına alındığı, kazayla ilgili soruşturma başlatıldığı kaydedildi.

Kaynak: İHA