Van - Hakkarili Futbolcu Kızlar, Üniversiteli Kızlara Gol Ya
Haberler » Güncel » Van - Hakkarili Futbolcu Kızlar, Üniversiteli Kızlara Gol Ya - Haber

Van - Hakkarili Futbolcu Kızlar, Üniversiteli Kızlara Gol Ya

Van'da Yüzüncü Yıll Üniversitesi (yyü) Bayan Futbol Takımı ile Hakkari Gücüspor Bayan Futbol Takımları Dostluk Maçında Karşı Karşıya Geldi. Hakkari Gücüspor, Yyü Bayan Futbol Takımına Gol Yağdırdı. Karşılasma Hakkari Gücüspor Bayan Futbol Takımının 14-0'lık Üstünlüğü ile Son Buldu. Hakkarili Kızların Messi Diye Çağırdığı Hatice Yaşar İse Güzel Futboluyla Göz Doldurdu.

Van - Hakkarili Futbolcu Kızlar, Üniversiteli Kızlara Gol Ya

VAN'da Yüzüncü Yıll Üniversitesi (YYÜ) Bayan Futbol takımı ile Hakkari Gücüspor Bayan futbol takımları dostluk maçında karşı karşıya geldi. Hakkari Gücüspor, YYÜ bayan futbol takımına gol yağdırdı. Karşılasma Hakkari Gücüspor Bayan futbol takımının 14-0'lık üstünlüğü ile son buldu. Hakkarili kızların Messi diye çağırdığı Hatice Yaşar ise güzel futboluyla göz doldurdu.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinde bu yıl hizmete açılan Olimpik statta karşı karşıya gelen YYÜ Bayan Futbol Takımı ile Hakkari Güçüspor arasında oynanan maç, izleyenlere zevkli ve heyacanlı anlar yaşattı. Maçın ilk yarısı 6-0'lık skorla kapanırken, ikinci yarıda Hakkari Gücüsporlu oyuncular üniversiteli futbolcu kızlara adeta nefes aldırmadı. Hakkari Bayan futbol takımı, YYÜ Bayan Futbol takımını 14-0'lık skorla mağlup etti.

Hakkari Güçüsporda 14 numaralı formayı giyen Hatice Yaşar'da güzel futboluyla göz doldurdu. Takım arkadaşları tarafından Arjantinli Messi olarak çağrılan Hatice maç boyunca oynadığı futbolla izleyenlerden büyük alkış aldı. Futbol oynamayı çok sevdiğini belirten Hatice "Futbola çocuk yaşta başladım Hakkari'de zor şartlar altında futbol oynuyoruz. Arkadaşlarım beni Messiye benzetiyor. Buda beni çok mutlu kılıyor" dedi.

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler