Van: Erciş'te MHP 1. İstişare Kurultayı
Haberler » Yerel » Haber

Van: Erciş'te MHP 1. İstişare Kurultayı

Van'ın Erciş İlçesi'nde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Teşkilatı Tarafından Düzenlenen MHP 1. İstişare Kurultayı'nda Van İl ve İlçe Başkanları Birlik Mesajı Verdi.

Van: Erciş'te MHP 1. İstişare Kurultayı

Van'ın Erciş İlçesi'nde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen MHP 1. İstişare Kurultayı'nda Van il ve ilçe başkanları birlik mesajı verdi.

MHP Erciş İlçe Başkanlğı tarafından Vanyolu Caddesi üzerinde bulunan bir düğün salonunda bügün düzenlenen istişare kurultayına MHP Van İl Başkanı Adnan Meltem, Erciş İlçe Başkanı Nazif Köroğlu, Merkez İlçe Başkanı Ramazan Üçbey, Muradiye İlçe Başkanı Vezir Çavuşoğlu, Çaldıran İlçe Başkanı Adil Karataş, Özalp İlçe Başkanı Hikmet Attila, Edremit İlçe Başkanı İsmail Şahin, Gürpınar İlçe Başkanı Osman Oruç, Çatak İlçe Başkanı Behçet Ertaş, MHP Van Kadın Kolları Başkanı Muazez Çakırgöz, Erciş Kadın Kolları Başkanı Asuman Şerbetçi, MHP mahalle ve köy temsilcileri ile çok sayıda partili katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından açılış konuşması konuşma yapan MHP Erciş İlçe Başkanı Nazif Köroğlu, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Köroğlu, Erciş'te eski ve yeni başkanlar olarak tek yumruk olduklarını belirterek, "Bu ülkenin emin ellere teslim edilmesi için MHP olarak sizlerin oylarınıza talipliyiz. İnşallah 60. hükümet Milliyetçi Hareket olacaktır" dedi.

MHP Van İl Başkanı Adnan Meltem ise konuşmasında, gerek Van il merkezi gerekse ilçelerde MHP olarak güçlü oldukları söyledi. Küskün MHP'lilere de seslenen Meltem, "Birbirinizden küsebilirsiniz. Ancak, davadan küsülmez, davadan küsmek vatandan bayraktan milletten küsmektir" diye konuştu.

Üç saat süren 'MHP Erciş 1. İstişare Kurultayı'nda daha sonra partililerin soruları İl Başkanı Adnan Meltem tarafından tek tek cevaplandırıldı.