Van'da Lpg Sızdıran Araç Polisi Alarma Geçirdi

Van'da Lpg Sızdıran Araç Polisi Alarma Geçirdi

Van'da, Sahibi Tarafından Hastanenin Önüne Park Edilen Otomobilin Lpg Deposundan Gaz Kaçırması, Çevrede Hareketli Dakikaların Yaşanmasına Sebep Oldu.

Van'da Lpg Sızdıran Araç Polisi Alarma Geçirdi

Van'da, sahibi tarafından hastanenin önüne park edilen otomobilin LPG deposundan gaz kaçırması, çevrede hareketli dakikaların yaşanmasına sebep oldu.

Edinilen bilgiye göre, Van Devlet Hastanesi Acil Servis önünde park edilen 04 P 0623 plakalı otomobilin gaz kaçırdığını fark eden vatandaşlar, hastanenin güvenlik görevlilerine haber verdi. Güvenlik ekipleri tarafında önlem alınmasının ardından olay yerine gelen polis ekipleri de güvenlik şeridi çekerek, vatandaşların araca yaklaşmasını engelli. Alınan tüm önlemlere rağmen bazı vatandaşların ellerindeki sigara ile aracın yanında geçmeye çalışmaları dikkat çekti. Uzun bir bekleyişin ardından olay yerine gelen araç sahibi Nesim Bayındırlı, LPG deposunu kapağını sıkıştırması ile vatandaşlar rahat bir nefes aldı.

Muş'un Malazgirt İlçesi'nde hasta çocuğunu tedavi için getirdiğini ifade eden Bayındırlı, deponun önceden gaz kaçırmadığını söyledi. Kapıları bir süre açık bırakılan araç, daha sonra çağrılan çekici yardımıyla kontrol edilmek üzere sanayi sitesine götürüldü.

(MSA-MET-MEF-MEF-Y)

Kaynak: İHA