Van'da Kale Balata Bayii Toplantısı

Van'da Kale Balata Bayii Toplantısı

Kale Balata Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.ş. Van'daki Bayilerine Yönelik, Satış ve Pazarlama Yaklaşımları ile Kalite ve Teknoloji Konularında Bir Seminer Verdi.

Van'da Kale Balata Bayii Toplantısı

Kale Balata Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Van'daki bayilerine yönelik, satış ve pazarlama yaklaşımları ile kalite ve teknoloji konularında bir seminer verdi.

Edremit yolu üzerinde bulunan Merit Şahmaran Otel'de düzenlenen seminere Kale Balata Satış ve Pazarlama Müdürü Çetin Suvaroğlu, Kalite Müdürü Kubilay Atuk, Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) Başkanı Zahir Kandaşoğlu ile çok sayıda Küçük Sanayi Sitesi esnafı katıldı. Seminerde bir konuşma yapan Suvaroğlu, Van'ın otomotiv kullanımı ve satışında iyi bir potansiyele sahip olduğunu belirtti. Müşterilerine konfor, güvenlik ve ekonomik açıdan en iyi hizmeti sunmaya çalıştıklarını belirten Suvaroğlu, bölgede ilk kez böyle bir seminer düzenlediklerini ifade etti.

Daha sonra Kalite Müdürü Atuk, katılımcılara balata özellikleri ile ilgili teknik bilgilerin verdi. Seminer, yenilen yemeğin ardından sona erdi.

(FG-MET-Y) 21.04.2008 20:09 TSİ