Van'da Galatasaray Sevinci

Van'da Galatasaray Sevinci

Fortis Türkiye Kupası'nda Galatasaray'ın Kendi Evinde Rövanş Maçında Fenerbahçe'yi 2-1 Mağlup Etmesinin Ardından Van'daki Galatasaraylı Taraftarlar, Şehir Merkezinde Sevinç Gösterilerinde Bulundu.

Van'da Galatasaray Sevinci

Fortis Türkiye Kupası'nda Galatasaray'ın kendi evinde rövanş maçında Fenerbahçe'yi 2-1 mağlup etmesinin ardından Van'daki Galatasaraylı taraftarlar, şehir merkezinde sevinç gösterilerinde bulundu.

Derbi maçın ardından Van'ın en işlek caddesi olan Cumhuriyet Caddesi üzerinde toplanan sarı-kırmızılı taraftarlar, tezahüratlarla Galatasaray galibiyetini kutladı. Galatasaraylı taraftarların sevinç gösterileri sırasında, yenilgiyi sindiremeyen bir grup Fenerbahçeli taraftarın tezahüratlara cevap vermesi kısa süreli sürtüşmelerin yaşanmasına neden oldu. İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ekiplerinin yoğun güvenlik önlemi aldığı gösteride olayların büyümesi engellenirken, Galatasaraylı taraftarlar galibiyetin tadını çıkarmaya devam ettiler. Sevinç gösterileri daha sonra olaysız bir şekilde sona erdi.

(SER-SER-Y) 27.02.2008 23:55 TSİ