Van'da Fenerbahçe Coşkusu

Fenerbahçe'nin Turkcell Süper Ligi'nin Bitimine 2 Hafta Kala 17. Şampiyonluğunu İlan Etmesinin Ardından Van'daki Fenerbahçeli Taraftarlar, Şehir Merkezinde Sevinç Gösterilerinde Bulundu.

Van'da Fenerbahçe Coşkusu

Fenerbahçe'nin Turkcell Süper Ligi'nin bitimine 2 hafta kala 17. şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından Van'daki Fenerbahçeli taraftarlar, şehir merkezinde sevinç gösterilerinde bulundu.

Cezası nedeniyle Trabzonspor ile İzmir'de karşı karşıya gelen Fenerbahçe, 90 dakika sonunda 2-2 berabere kalarak, şampiyonluğunu ilan etti. Yakın takipçisi olan Beşiktaş'ın da Bursaspor'a yenilmesinin ardından, Fenerbahçeli taraftarlar sokaklara döküldü. Van'ın en işlek caddesi olan Cumhuriyet Caddesi üzerinde toplanan Sarı-lacivertli taraftarlar, ellerinde bayraklarla şampiyonluğu doyasıya kutladı. İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ekiplerinin de yoğun güvenlik önlemi aldığı sevinç

gösterileri sırasında taraftarlar, cadde üzerinde takımları lehine tezahürat yaptı. Sevinç gösterileri olaysız bir şekilde sona erdi.

(SER-SN-SN-S)