Van'da Deli Dehşeti: 1 Ölü, 2 Yaralı

Van'da Deli Dehşeti: 1 Ölü, 2 Yaralı

Van'da Alay Ettiği Aklı Dengesi Bozuk Bir Kişinin Bıçaklı Saldırısına Uğrayan Şahıs Hayatını Kaybederken, Eşi ve Kızı Ağır Yaralandı.

Van'da Deli Dehşeti: 1 Ölü, 2 Yaralı

Van'da alay ettiği aklı dengesi bozuk bir kişinin bıçaklı saldırısına uğrayan şahıs hayatını kaybederken, eşi ve kızı ağır yaralandı.

Alınan bilgiye göre olay, bugün akşam saatlerinde Şerefiye Mahallesi Ayaz 1. Sokak'ta meydana geldi. Eşi Zübeyde Uğur (39) ve kızı Gülay Uğur (17) ile birlikte kayınpederinin evine gitmekte olan İsmet Uğur (43), iddiaya göre sokak ortasında karşılaştığı ve aklı dengesi bozuk olduğu belirtilen Rıfat Say ile alay etmeye başladı. Uğur'un kendisiyle alay etmesine sinirlenen Say, üzerinde taşıdığı bıçağı çıkararak aile fertlerine saldırdı. Ağır yaralanan İsmet Uğur ile eşi ve kızı, çevredeki vatandaşlar

tarafından Van Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. İsmet Uğur yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamazken, anne Zübeyde ve kızı Gülay Uğur'un tedavisinin sürdüğü öğrenildi. Yakalanarak gözaltına alınan Rıfat Say, İl Emniyet Müdürlüğü'ne götürülürken, olayla ilgili soruşturma başlatıldığı bildirildi.

(ŞA-CC-CC-Y)