Van'da Bölge Şampiyonu Olan Okul Takımı Ödüllendirildi

Van Milli Eğitim Müdürü Yahya Yıldız, 'Yıldız Futbol Grup Finalleri'nde Bölge Şampiyonu Olan Fevzi Geyik İlköğretim Okulu Erkek Futbol Takımı'nı Tebrik Ederek Ödüllendirdi.

Van'da Bölge Şampiyonu Olan Okul Takımı Ödüllendirildi

Van Milli Eğitim Müdürü Yahya Yıldız, 'Yıldız Futbol Grup Finalleri'nde bölge şampiyonu olan Fevzi Geyik İlköğretim Okulu Erkek Futbol Takımı'nı tebrik ederek ödüllendirdi.

Erzurum'da, 21-22 Mart tarihlerinde yapılan 'Yıldız Futbol Grup Finalleri'nde Fevzi Geyik İlköğretim Okulu Erkek Futbol Takımı, bölge şampiyonu olmuştu. Alınan başarıdan dolayı okul takımını makamına davet eden Yahya Yıldız, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Elde edilen sportif başarı ile gurur duyduklarını belirten Yıldız, Türkiye Finalleri'nde de başarılarını bir üst noktaya taşıyacaklarına inandıklarını söyledi. Yıldız, öğrencilerden sporla uğraşmalarının yanı sıra derslerini de ihmal etmemelerini istedi.

Yahya Yıldız, yaptığı konuşmanın ardından öğrencileri tebrik ederek, onlara çeşitli hediyeler verdi ve okul öğrencileri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

(SER-MET-KÇ-S)

Kaynak: İHA