Van'da Altyapı Çalışması

Van'da Altyapı Çalışması

Van Büyükşehir Belediyesinin altyapı çalışmaları devam ediyor.

Van'da Altyapı Çalışması

Van Büyükşehir Belediyesinin altyapı çalışmaları devam ediyor.

Van'ın trafik sıkıntısını en aza indirmek ve caddelerini modern bir yapıya kavuşturmak için Büyükşehir Belediyesi alternatif yol çalışmalarına devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında, Edremit ilçesine bağlı Şabaniye Mahallesi Hasanbey Caddesi ve ara sokaklarında yol genişletme, kaldırım ve asfaltlama çalışması yapılıyor.

Yapılan çalışmaları yerinde görmek için mahalleye giden Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Akif Çiçekli ve Büyükşehir Belediye Genel Sekreter Yardımcısı Fazıl Tamer, konuyla ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Akif Çiçekli, Şabaniye Mahallesi'nin yıllardır hizmet görmemiş bir mahalle olduğunu belirtti.

Göreve geldiği günden bu yana mahalleye çeşitli hizmetleri götürdüklerini beliten Çiçekli, "Bugün de mahallemizin önemli bir caddesi olan Hasanbey Caddesi ve sokaklarını asfaltla buluşturuyoruz. Aynı zamanda yolları işgal eden eski yapılar ve çevre duvarları da Büyükşehir Belediyemiz tarafından yıkılıyor, yolları genişletiyoruz. Çalışmalardan halkımız çok memnun. Vatandaşımız hakkettiği hizmetlere kavuşacak." ifadesini kullandı.

Şabaniye Mahalle Muhtarı Çetin Bilir de yapılan çalışmalar için Van Büyükşehir Belediyesi'ne ve Edremit Belediyesi'ne teşekkür etti.