Vali Toprak'ı Ziyaret Ettiler

Vali Toprak'ı Ziyaret Ettiler
Bültenler - Haberler | Güncel

Başkanlar haftaya "birlikte" başladı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ilçe belediye başkanları ile birlikte İzmir Valisi Mustafa Toprak'ı makamında ziyaret etti. Beraberindeki 17 başkanla birlikte Vali Toprak'a 'Hayırlı olsun' ziyaretinde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "Göreviniz, hem İzmirimiz'e ve ülkemize hem de size ve ailenize hayırlı uğurlu olsun. Hoşgeldiniz" dedi.

İzmir Valisi Mustafa Toprak ise başkanları ağırlamaktan duyduğunu memnuniyeti dile getirdi. Hem Büyükşehir hem de ilçe belediye başkanlarıyla çeşitli vesilelerle bir araya geldiğini hatırlatan Vali Toprak, "Toplu bir şekilde yapılan bu ziyarette, daha önce görüşme imkanı bulamadığımız arkadaşlarla da buluştuk, teşekkür ediyoruz. Hem kamu kurum ve kuruluşları arasındaki iletişim ve diyalog, hem de bunun mahalli idarelerle olan yansımasını da hizmete dönüştürecek şekilde, çalışmalarımızı birlikte sürdüreceğiz. İzmir'in sorunlarını hep birlikte aşmaya gayret edeceğiz" diye konuştu.

Saat Kulesi önünde fotoğraf çektirdiler

Vali Mustafa Toprak ziyaretine Aliağa Belediye Başkanı Turgut Oğuz, Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Beydağ Belediye Başkanı Süleyman Vasfi Şentürk, Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır, Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı, Dikili Belediye Başkanı Yusuf Altıparmak, Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, Karaburun Belediye Başkanı Serdar Yasa, Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, Kınık Belediye Başkanı Süleyman Kaya, Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Ödemiş Belediye Başkanı Bekin Keskin, Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Selçuk Belediye Başkanı Vefa Ülgür ile Urla Belediye Başkanı Selçuk Karaosmanoğlu katıldı. Başkanlar, ziyaretten önce Saat Kulesi önünde fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title