Vali Süleyman Kamçı Muharrem İftarına Katıldı
Haberler » Yerel » Vali Süleyman Kamçı Muharrem İftarına Katıldı - Haberler

Vali Süleyman Kamçı Muharrem İftarına Katıldı

Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Muharrem İftarına katıldı.

Vali Süleyman Kamçı Muharrem İftarına Katıldı

Valisi , Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Muharrem İftarına katıldı.

Malatya Büyükşehir Belediyesinin her yıl geleneksel olarak vermiş olduğu Muharrem İftar yemeğine Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık, , İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Şerafettin Yılmaz, Yeşilyurt İlçe Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Mehmet Karlı, İl Müftüsü Ümit Çimen, Malatya Başkanı Eşref Doğan, Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Başkanı Hasan Meşeli, Sivil Toplum Kuruluşlarının yetkilileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Başkanı Meşeli'nin okuduğu iftar duasının ardından, konuşan Malatya Cem Vakfı Başkanı Doğan, İl Müftüsü Çimen, Malatya Milletvekili Yaşar ve Büyükşehir Belediye Başkanı Çakır birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Vali Kamçı İftarın ardından PTT'nin kuruluşunun 175. yılı münasebetiyle düzenlenen resepsiyona da katılarak PTT çalışanlarını tebrik edip onlarla bir süre sohbet etti. PTT Başmüdürü Ocak, Faaliyetleri ve hizmetleri hakkında detaylı açıklamaların yer aldığı bir konuşma ile katılımcıları bilgilendirirken PTT merkez hizmet binasının tadilat ve güçlendirme nedeni ile bir yıla yakın bir süre aynı cadde üzerinde 11 numaralı binada faaliyetlerine devam edeceği bilgisini de verdi. - MALATYA

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler