Vali Şıldak Ayvalık'ta - Haberler
Haberi Paylaş

Vali Şıldak Ayvalık'ta

Vali Şıldak Ayvalık'ta
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Yoğun programlarını sürdüren Balıkesir Valisi Hasan Şıldak; Balya ve Edremit Körfezi ilçelerine yönelik gerçekleştirdiği ziyaretlerin son etabını Ayvalık'a gerçekleştirdi.

Yoğun programlarını sürdüren Balıkesir Valisi Hasan Şıldak ; Balya ve Edremit Körfezi ilçelerine yönelik gerçekleştirdiği ziyaretlerin son etabını Ayvalık'a gerçekleştirdi.

Ayvalık'ta bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Hasan Şıldak, Ayvalık Cumhuriyet Başsavcısı Kürşat Albayrak, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Ayvalık Ticaret Odası Başkanı Mustafa Büyükçıvgın, Ayvalık Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürü Murat Karausta ile makamlarında görüşmeler yaptı.

Vali Şıldak; Ayvalık'ta, Sağlık, Milli Eğitim ve Nüfus Müdürlüklerine de giderek yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı. İlçede bakım ve restorasyonu planlanan binalarda incelemede bulundu. Vali Hasan Şıldak'a İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Tarık Hekimoğlu ve İlçe Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan eşlik etti. - BALIKESİR

Vali Şıldak Ayvalık'ta

Vali Şıldak Ayvalık'ta

Vali Şıldak Ayvalık'ta

Vali Şıldak Ayvalık'ta

Vali Şıldak Ayvalık'ta

Vali Şıldak Ayvalık'ta

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Hasan Şıldak, Balıkesir, Ayvalık, Balya, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title