Vali Savaş: Büyükşehir Vatandaşı Mutlu Edecek Hizmetlere İmza Atacaktır

Vali Savaş: Büyükşehir Vatandaşı Mutlu Edecek Hizmetlere İmza Atacaktır

Manisa Valisi Abdurrahman Savaş, Büyükşehir Belediyesi’nin Başkan Cengiz Ergün koordinatörlüğünde vatandaşı mutlu edecek hizmetlere imza atacağına inandığını söyledi.

Vali Savaş: Büyükşehir Vatandaşı Mutlu Edecek Hizmetlere İmza Atacaktır

Manisa Valisi Abdurrahman Savaş, Büyükşehir Belediyesi’nin Başkan Cengiz Ergün koordinatörlüğünde vatandaşı mutlu edecek hizmetlere imza atacağına inandığını söyledi. Ergün’e hayırlı olsun ziyareti yapan Savaş, kısa bir zaman diliminde hem yerel seçimleri hem de Mesir Festivali’ni geçirdiklerini belirtti: “Sizler için yorucu bir seçim döneminden sonra vatandaşın takdirini kazanmak güzel bir duygu olsa gerek. Hayırlı olsun. Büyükşehir olarak önümüzdeki dönemde sizin koordinatörlüğünüzde halkı mutlu edecek hizmetlere imza atacağınızı düşünüyorum. Bunun yanısıra Mesir Festivali öncesinde birlikte yapmış olduğumuz yorucu çalışmaları, vatandaşı mutlu edecek şekilde başarılı bir şekilde yansıttığımız kanaatindeyim.” dedi.

Başkan Ergün de yoğun çalışma dönemlerini Manisa halkını memnun edecek şekilde geçirmiş olmalarından duyduğu memnuniyetini ifade ederek, “Yerel seçimler tabii ki vatandaşın takdiridir. Sağolsunlar, oylarını vererek bizleri bu makama uygun gördüler. İnşallah bize de beş senelik süre zarfında il bütününde güzel hizmetler yapmak nasip olur. Bu konuda başta siz olmak üzere tüm kurumlarla yapacağımız istişarelerle, 17 belediye başkanımızla ve belediye meclis üyelerimizle Manisa’da güzel hizmetlere imza atacağız. Bu makamlar hepimiz için gelip geçicidir. İnanıyorum ki güzel birliktelikler, güzel icraatlara dönecektir.” şeklinde konuştu.