Vali Kamçı 2.organize Sanayi Bölgesi'nde Ziyaretlerde Bulundu
Haberler » Yerel » Vali Kamçı 2.organize Sanayi Bölgesi'nde Ziyaretlerde Bulundu - Haberler

Vali Kamçı 2.organize Sanayi Bölgesi'nde Ziyaretlerde Bulundu

Malatya Valisi Süleyman Kamçı, 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan bazı kuruluşları ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

Vali Kamçı 2.organize Sanayi Bölgesi'nde Ziyaretlerde Bulundu

Valisi , 2. 'nde yer alan bazı kuruluşları ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

Vali Kamçı, Malatya Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Mehmet Karlı'nın kayınvalidesinin Şehir Mezarlığı'ndaki cenaze namazına katıldıktan sonra 2. Organize Sanayi Bölgesindeki bazı kuruluşları ziyaret ederek, yetkililerden bilgiler aldı.

İlk olarak 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) bir koleji ziyaret eden Vali Kamçı'yı okul idarecileri ve öğrenciler çiçeklerle karşıladılar. Ziyarette Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç da yer aldı. Dersleri hakkında öğrencilerden bilgi alan Vali Kamçı, birkaç öğrencinin bazı derslerden daha fazla eğitim alması gerektiğini öğrenince öğretmenlerden bu öğrencilerin ders saatleri dışında daha fazla eğitim alması için yönetici ve öğretmenlere talimat verdi. Okul içerisinde ve çevresinde de incelemelerde bulunan Vali Kamçı'ya okulun tesislerinin olmadığı belirtilerek, bu konuda istekte bulunuldu.

2.OSB. Müdürlüğünü, TSE Malatya Ürün Belgelendirme Müdürlüğü ve Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. Malatya İl Müdürlüğü'nü de ziyaret eden Vali Kamçı, TSE Müdürü Eraslan Yılmaz ve FEDAŞ İl Müdürü Taylan Ağca'dan brifing aldı. Kamçı, 2.OSB. ziyaretinin ardında Battalgazi Belediyesi tarafından yapılan Şehit Pilot Yüzbaşı Gökhan Ertan Parkı'nın açılışına katıldı. Burada bir konuda kendisinden yardım isteyen küçük çocukla yakından ilgilenen Vali Kamçı sorununun çözülmesi amacı ile hemen gerekli talimatları verdi. - MALATYA

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler