Vali Güvenç, Turgutlu Belediye Başkanı Orhan'ı Ziyaret Etti

Vali Güvenç, Turgutlu Belediye Başkanı Orhan'ı Ziyaret Etti

Manisa Valisi Celalettin Güvenç, Turgutlu Belediye Başkanı M. Serhat Orhan'ı Makamında Ziyaret Ederek Kutladı. Geçen Dönemde Çok Güzel Hizmetlere İmza Attıkları Başkan Orhan ile Çalışmaktan Onur Duyduğunu Belirten Vali Güvenç, Turgutlu'nun Sadece Manisa'nın Değil Bölgenin Parlayan Yıldızı Olacağını Söyledi.

Vali Güvenç, Turgutlu Belediye Başkanı Orhan'ı Ziyaret Etti

Manisa Valisi Celalettin Güvenç, Turgutlu Belediye Başkanı M. Serhat Orhan'ı makamında ziyaret ederek kutladı. Geçen dönemde çok güzel hizmetlere imza attıkları Başkan Orhan ile çalışmaktan onur duyduğunu belirten Vali Güvenç, Turgutlu'nun sadece Manisa'nın değil bölgenin parlayan yıldızı olacağını söyledi.

Orhan da, yapılan hizmetlerde Güvenç'in desteğini her zaman yanında hissettiğini ifade etti.

Orhan, "Valimizin desteği ile ilçemize çok güzel işler kazandırdık. Şu anda İnci Üzmez Endüstri Meslek Lisesi ile Mehmet Altan Anaokulu valimizin açılış için gelmesini bekliyor. Valimiz, Vakıf Üniversitesi konusunda da bize çok büyük destek veriyor. Turgutlu'ya yapılacak olan 300 yataklı bölge devlet hastanesinde de önemli aşama kaydedildi. Hastanenin projesi Vali'mizin teşvik ve üstün gayretleri ile Sağlık Bakanlığı'ndan çıktı ve TOKİ Başkanlığı'na gitti. Yaz aylarında Turgutlu'ya müjdeli bir haber vereceğimize inanıyorum." dedi.

(CİHAN)