Vali Güler, Fakir Bir Ailenin İftar Sofrasına Konuk Oldu

Vali Güler, Fakir Bir Ailenin İftar Sofrasına Konuk Oldu

İstanbul Valisi Muammer Güler, Kartal'da Oturan Fakir Bir Ailenin Evinde İftar Sofrasına Konuk Oldu. Yanında Getirdiği Yardım Malzemeleri Aileye Veren Güler, Çocuklarla da Yakından İlgilendi.

Vali Güler, Fakir Bir Ailenin İftar Sofrasına Konuk Oldu

İstanbul Valisi Muammer Güler, Kartal'da oturan fakir bir ailenin evinde iftar sofrasına konuk oldu. Yanında getirdiği yardım malzemeleri aileye veren Güler, çocuklarla da yakından ilgilendi.

İstanbul Valisi Muammer Güler, iftar vaktine az bir zaman kala, Kartal Yunus Mahallesi Kemalpaşa Caddesi Ay Sokak Numara 7'de ikamet eden Çıplak ailesinin kapısını çaldı. Beynindeki bir rahatsızlık nedeniyle 7 kez ameliyat olan ve hastalığı nedeniyle çalışamayan Atilla Çıplak'ın eşi tarafından hazırlanan iftar sofrasına konuk olan Vali Güler, duygulu anlar yaşadı. Kartal Kaymakamı Dursun Ali Şahin ve Kartal Belediye Başkanı Arif Dağlar'ın da eşlik ettiği iftar sofrasında oruçlarını hurmayla açan Vali

Güler, yemeğin ardından Çıplak ailesinin Nesrin, Muhammet ve Özlem isimli çocuklarını kucağına alarak sevdi. Güler, aile ile birlikte yediği yemeğin ardından yanında getirdiği çeşitli yardım malzemeleri ve hediyelik eşyaları takdim etti. Beynindeki bir rahatsızlık nedeniyle çalışamayacak durumda olan ve belediyenin yardımlarıyla geçinen Çıplak ailesi, Güler'in verdiği yardımlarla büyük mutluluk yaşadı.

Vali Güler, yemeğin ardından misafir olduğu evden ayrıldı.

(MB-CİN-NÇ-Y)