Vali Deniz, Memur-Sen Üyelerini Kabul Etti

Vali Deniz, Memur-Sen Üyelerini Kabul Etti

Vali Deniz, Memur-Sen Üyelerini Kabul Etti
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

Vali Ahmet Deniz, Memur Sen Ardahan Şubesi üyelerini kabul etti.

Vali Ahmet Deniz, Memur-Sen Ardahan Şubesi üyelerini kabul etti.

Vali Deniz, ziyarette yaptığı konuşmada, memurların çalıştığını, ancak ilin valisi olarak daha çok çalışmalarını istediğini söyledi. 

Ardahan'da yapılacak her hizmetin manevi değerinin yüksek olduğunu ifade eden Deniz, şöyle devam etti:

"İlin valisi olarak memurumdan şunu istiyorum, daha çok çalışmalıyız. İnsanımızın duasını almak için daha çok çalışmamız lazım. Çünkü Ardahan'ın çok hizmete ihtiyacı var. Ardahan'ı kalkındırmamız için herkes üzerine düşeni yapmalı. Başka türlü kalkınmadan bahsedemiyiz. Çünkü bizler bugün üzerimize düşeni fazlasıyla yapmazsak Ardahan yerinde sayar. Bu nedenle herkes üzerine düşeni fazlasıyla yapmalı. Herkes kendi alanında Ardahan'a daha çok nasıl katkı sunabilirim derdinde, düşüncesinde olmalı. Ardahan bizim, biz Ardahan'da yaşıyoruz. Dolayısıyla içinde yaşadığımız bu kentin güzelliğinden de biz sorumluyuz."

Memur-Sen Ardahan İl Temsilcisi Serkan Karataş da Vali Deniz'e yeni görevinde başarılar dileyerek, kentin çıkarları doğrultusunda sendika olarak her türlü gayreti gösterdiklerini ifade etti. - Ardahan

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title