Vali Demirtaş: "Huzur ve Güvenliğiniz İçin Çalışıyoruz"

Vali Demirtaş: "Huzur ve Güvenliğiniz İçin Çalışıyoruz"

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, vatandaşların huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden hizmet ettiklerini söyledi.

Vali Demirtaş:
27.08.2017 11:30 | Son Güncelleme: 27.08.2017 11:30

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, vatandaşların huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden hizmet ettiklerini söyledi.

Vali Demirtaş, Yüreğir ilçesi Dadaloğlu Mahallesi'nde muhtarlar ve vatandaşlar ile bir araya gelerek, sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel ve kamu kuruluşu temsilcilerinin olduğu ziyarette muhtarlar ve vatandaşların bölgede yaşadıkları sorunlar ve taleplerini dinleyen Vali Demirtaş, vatandaşların huzur ve güven içerisinde yaşaması konusunda tüm kamu kuruluşlarının gece gündüz demeden hizmet ettiğini söyledi.

"Eksiklerimiz olabilir"

Vali Demirtaş, sorunları yerinde görmek amacıyla muhtarları ve vatandaşları ziyaret ettiklerini hatırlatarak, "Tüm kamu ve yerel yöneticilerimiz, sizlerin daha yaşanabilir koşullarda olmanız noktasında üzerine düşen görevlerini yerine getiriyor. Bunun yanında başka talepleriniz ve sorunlarınız olabilir. Bizler de sürekli vatandaşlarımızın arasında bulunarak, bu talepleri sizlerden dinliyoruz. Gelişen süreç içerisinde eksiklerimiz olabilir. Yeni hizmet yatırımları ile birlikte talepleriniz buna göre artabilir. Bizlerde ihtiyaçlarınıza cevap vermek için varız" dedi.

Muhtarlar ve vatandaşlar tek tek söz alarak, mahallelerinde ve kentte almak istedikleri hizmetleri dile getirerek, ziyaretleri ve taleplerine verdiği cevaplar dolayısıyla Vali Mahmut Demirtaş'a teşekkür etti.

Taksicileri ziyaret etti

Vali Mahmut Demirtaş, Dadaloğlu Mahallesi'nde muhtarlar ve vatandaşları ziyaretinin ardından Yüreğir ilçesi Ege Bağatur Bulvarı üzerinde bulunan Başkent Taksi Durağı'nı ziyaret etti.

Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel'in de hazır bulunduğu ziyarette taksici esnaf ile bir süre sohbet eden Vali Demirtaş, dile getirilen talepleri dinledi.

Vali Demirtaş, taksici esnafının sorunlarını bildiğini belirterek, gereken eksikliklerin giderilmesi konusunda çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Ziyaret, taksicilerin Vali Mahmut Demirtaş'a teşekkür etmesiyle son buldu. - ADANA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Manşet

Haberler

Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Vali Demirtaş: "Huzur ve Güvenliğiniz İçin Çalışıyoruz" - Adana
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 01:23:34. #1.15#
title