Vali Çiftçi'ye Ziyaretler Sürüyor - Haberler
Haberi Paylaş

Vali Çiftçi'ye Ziyaretler Sürüyor

Bültenler - Haberler | Güncel
Vali Çiftçi'ye Ziyaretler Sürüyor

Ordu Valiliği görevine yeni başlayan Vali Kenan Çiftçi 'hayırlı olsun' dileklerini iletmek isteyenleri makamında kabul etmeye devam ediyor.

Ordu Valiliği görevine başladığı 3 Haziran 2013 tarihinden bu yana yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdüren, bir yandan Ordu'yu ve ilçelerini tüm yönleriyle tanımaya çalışan Vali Kenan ÇİFTÇİ, bir yandan da kendisine 'hayırlı olsun' dileklerini iletmek isteyenleri makamında kabul etmeye devam ediyor.

İlçe heyetleri, siyasi parti yöneticileri, meslek ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri, kamu yöneticileri, işadamları, esnaflar ve vatandaşlar, Vali Kenan ÇİFTÇİ'yi makamında ziyaret ederek, 'hayırlı olsun' dileğinde bulundular.

17-18 Haziran 2013 tarihlerinde gerçekleşen ziyaretlerde; Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Durmuş ZOR ve yönetim kurulu üyeleri, Ziraat Odaları İl Koordinasyon Başkanı Arslan SOYDAN ve 18 ilçe Ziraat Odası Başkanı, Semerkant Vakfı Hoca Ahmet Yesevi Derneği Başkanı Ahmet TURAN ve dernek yöneticileri, Ordu Gönüllü Eğitimciler Derneği Başkanı Ahmet YILDIRIM ve dernek yöneticileri, Sağlık-Sen Ordu Şube başkanı Bilal İNANLI ve yönetim kurulu, 19 Eylül Musiki Cemiyeti Başkanı Ahmet DAĞAŞAN ve dernek yöneticileri, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Bölge Birliği Başkanı Yüksel KAYA ve yönetim kurulu, Türkiye Sakatlar derneği Ordu Şube Başkanı Selma GÜLSEREN, Büro Memur-Sen ve Ordu Memur-Kent Yönetim Kurulu Başkanı Said AYDOĞAN ve yöneticiler, Türk Eğitim-Sen Başkanı ve Kamu-Sen İl Temsilcisi Ömer OKUMUŞ ve yönetim kurulu üyeleri, Ulubey Kadını Güçlendirme Derneği Başkanı Gülizar GÜLER ve dernek yöneticileri, Azaklıoğulları Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Recep AZAKLI ve dernek yöneticileri, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi (DOKAP) Başkanı Ekrem YÜCE, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) Genel Sekreteri Çetin Oktay KALDIRIM, Türkiye İstatistik Kurumu Trabzon Bölge Müdürü Hakan GÖREGEN, bazı işadamları ve vatandaşlar Vali Kenan ÇİFTÇİ'yi makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Kenan ÇİFTÇİ, "Zamanı iyi kullanarak, Ordu'nun ihtiyacı ve beklentisi olan hizmet ve yatırımları, tüm Ordulularla birlikte hayata geçirmek istiyorum. Bunun için de hem Ordu'yu daha yakından tanımaya, hem yapımı devam eden yatırımları yerinde görmeye, hem de yeni projeler üretmeye çalışıyorum. Bir taraftan da Ordu Valiliği görevine atanmam dolayısıyla hayırlı olsun dileklerini iletmek üzere ziyarette bulunan değerli hemşerilerimiz bekletmeksizin kabul etmeye çalışıyorum. Ziyaret vesilesiyle Ordu'nun siyasileri, meslek ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri, kamu yöneticileri, sanayicileri, işadamlarını daha yakından tanıma fırsatı bulmaktayım" dedi.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title