Uzungöl Haberleri

Uzungöl haber, Uzungöl son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Uzungöl - 3.6.2020
Sümela Manastırı için hedef UNESCO'da kalıcı olmak
Zorluoğlu, Uzungöl'ün yılda yaklaşık 3 milyon kişinin ziyaret ettiği Trabzon'un en önemli turizm merkezlerinden olduğunu vurguladı.
Uzungöl - 30.5.2020
Uzungöl'ün üstyapısı bu yıl tamamlanacak
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Türkiye'nin önemli turizm merkezleri arasında yer alan Çaykara ilçesindeki Uzungöl'ün üstyapısının bu yıl tamamlanacağını bildirdi.
Uzungöl - 24.5.2020
Karadeniz'in yüksek kesimlerine mayıs karı yağdı
Öte yandan, turizm merkezlerinden Uzungöl ile Sümela Manastırı'nda da kar yağışı etkili oldu.
Uzungöl - 12.4.2020
Karadeniz'in doğal güzellikleri kayıt altına alındı
Trabzon'dan ise Asma Şelalesi, Çal Mağarası, Altındere Vadisi Milli Parkı, çınar ağaçları, Şahinkaya Kanyonu, Koyuncular Şelalesi, Sera Gölü, Uzungöl, Yeşil Vadi envanterdeki doğal varlıklar arasında bulunuyor.
Uzungöl - 13.2.2020
Trabzon ve Katar arasında başlatılacak direkt uçuşlar görüşüldü
Trabzon'da turizmin son yıllarda çok önemli noktaya geldiğine dikkati çeken Zorluoğlu, şöyle devam etti: "Siz de bu operasyonunuzla güzel bir başlangıç yapmış olacaksınız. Bizim de hedefimiz Katar'dan, Doha'dan, Orta Doğu'dan ya da dünyanın başka bölgelerinden Trabzon'a gelen her misafirimizi buradan mutlu bir şekilde uğurlamak. Bunun için tedbirler alıyoruz. Kendimizi ve şehrimizi geliştiriyoruz ve inşallah Trabzon bu manada turizmin yükselen yıldızı, yükselen merkezlerinden bir tanesi olacak." "Sümela'ya teleferik konusunda son aşamaya geldik" Zorluoğlu, turizm alanında yapılan çalışmalar hakkında da bilgilendirmede bulunarak, şu ifadeleri kullandı: "Uzungöl ile Sümela Manastırı bizim iki önemli turizm destinasyonumuz.
Uzungöl - 12.2.2020
Trabzon'da asayiş olayları
Çaykara ilçesine bağlı Uzungöl Mahallesi'nde izin almadan drone uçurduğu tespit edilen bir şüpheliye Sivil Havacılık Kanunu'nun 144'üncü maddesi gereği idari yaptırım uygulandığı belirtildi.
Uzungöl - 7.2.2020
Uzungöl'ün çevre düzenlenmesi için proje çalışması başlatıldı
Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Kolçak, Uzungöl'ün etrafında çevre düzenlemesi yapılmasına yönelik proje çalışmasının başladığını bildirdi.
Uzungöl - 21.1.2020
Katar'dan Trabzon'a direkt uçak seferi sevindirdi
Master planı, altyapı çalışmaları tamamlanan Çakırgöl Kayak Merkezi Projesi ile planı tamamlanan Uzungöl Kayak Merkezi Projesi'nin en kısa zamanda hayata geçirilmesi gerektiğini vurgulayan Kantarcı, bu tür projelerin sezonun yıla yayılması noktasında hayati önem taşıdığını belirtti.
Uzungöl - 11.1.2020
Trabzon'u 10 yılda 15,5 milyon kişi ziyaret etti
Doğa ve inanç turizmi açısından Sümela Manastırı ile Uzungöl gibi Türkiye'nin ve dünyanın önemli değerlerinin bulunduğu Trabzon, son 10 yılda 12 milyon 140 bin 466'sı yerli, 3 milyon 392 bin 465'i yabancı olmak üzere 15 milyon 532 bin 931 turisti konuk etti.
Uzungöl - 6.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 17
Uzungöl'de kaçak yapı sahipleri kendi imkanlarıyla yıkıma başladı (2)YIKIM SIRASINDA FENALAŞTILARTrabzon'un Çaykara ilçesindeki turizm merkezi Uzungöl'de, 'İmar Barışı' düzenlemesine aykırı yapıların yıkım çalışmaları sürerken, bölge sakinleri de, göle uzak noktalarda yapıldığını öne...
Uzungöl - 6.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
Uzungöl'de kaçak yapı sahipleri kendi imkanlarıyla yıkıma başladı Trabzon'un Çaykara ilçesindeki turizm merkezi Uzungöl'de, 'İmar Barışı' düzenlemesine aykırı yapıların yıkımı, geniş güvenlik önlemleri altında, ekiplerce sürdürülüyor.
Uzungöl - 5.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Kongreye katılanlar Türk bayrağı ve Atatürk posteri Temelli'nin konuşması Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Nezir GÜNEŞ / MARDİN, ==================================== UZUNGÖL'DE YIKIMLAR SÜRÜYOR TRABZON'un Çaykara ilçesindeki Karadeniz'in gözde turizm merkezlerinden Uzungöl'de, 'İmar Barışı' düzenlemesine aykırı yapıların yıkımı, geniş güvenlik önlemleri altında, ekiplerce sürdürülüyor.
Uzungöl - 4.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 16
Uzungöl'de yıkımlar sürüyorTRABZON'un Çaykara ilçesindeki Karadeniz'in gözde turizm merkezlerinden Uzungöl'de, 'İmar Barışı' düzenlemesine aykırı yapıların yıkımı, geniş güvenlik önlemleri altında, ekiplerce sürdürülüyor.
Uzungöl - 28.12.2019
Trabzon'da turizmden 351,8 milyon dolar gelir elde edildi
Sümela Manastırı ve Uzungöl gibi tarihi ve turistik yerlere sahip Trabzon, 2019 yılının ocak-kasım döneminde 947 bin 961'i yerli, 586 bin 496'sı yabancı olmak üzere 1 milyon 534 bin 457 turist tarafından ziyaret edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Uzungöl Haberleri | Uzungöl Haber - Haberler - Sayfa 2 - Uzungöl haberleri, son dakika uzungöl haber ve gelişmeleri burada. Setur, güvenli kültür turlarına başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 16:03:23. #1.15#
title