Üzeltme)

Turkcell Süper Lig'in 21. Haftasında Cumartesi Günü Deplasmanda Kayserispor ile Karşılaşacak Olan Beşiktaş, Akşam Saatlerinde Kayseri'ye Geldi.

Üzeltme)

Turkcell Süper Lig'in 21. haftasında cumartesi günü deplasmanda Kayserispor ile karşılaşacak olan Beşiktaş, akşam saatlerinde Kayseri'ye geldi.

Türk Hava Yolları'na (THY) ait özel bir uçakla Kayseri'ye gelen Siyah-beyazlı kafile, Erkilet Havalimanı'nda bir grup taraftar tarafından coşkuyla karşılandı. Siyah-beyazlı futbolculara yoğun sevgi gösterilerinde bulunan taraftarlar, futbolcularla fotoğraf çektirdi. Kayseri Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Şadi Büyükkeçeci, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'e çiçek verdi. Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur da, Beşiktaş kafilesiyle birlikte Kayseri'ye geldi. Beşiktaş kafilesi, daha sonra

havalimanından otobüsle konaklayacağı Kayseri Hilton Oteli'ne hareket etti.

Beşiktaş, yarın saat 14.00'te Hacı Boydak Kulüp Tesisleri'nde basına kapalı yapacağı idmanla hazırlıklarını tamamlayacak. Beşiktaş yönetim kurulu üyeleri ve futbolcular, yarın İpeksaray AVM'de bulunan Kartal Yuvası Mağazası'nın resmi açılış törenine katılacak.

(SE-İY-OK-S)