Uzayın Acımasız Yanını Anlatan 'Yerçekimi' Vizyona Giriyor

Uzayın Acımasız Yanını Anlatan 'Yerçekimi' Vizyona Giriyor

Uzayın Acımasız Yanını Anlatan 'Yerçekimi' Vizyona Giriyor

Sinemaseverler bu hafta, aksiyon, komedi, gerilim ve bilim kurgu türlerinden oluşan seçkiler ile buluşuyor.11 Ekim haftasının öne çıkan filmi, Alfonso Cuaron'un yönettiği "Yerçekimi".

Sinemaseverler bu hafta, aksiyon, komedi, gerilim ve bilim kurgu türlerinden oluşan seçkiler ile buluşuyor. 11 Ekim haftasının öne çıkan filmi, Alfonso Cuaron'un yönettiği "Yerçekimi". Akademi Ödüllü Sandra Bullock ve George Clooney'nin başrollerini paylaştığı film izleyicileri, uzayın acımasız ve uçsuz bucaksız derinliklerine çekiyor.

USTURA DÖNÜYOR

Eski ajan Machete, Amerika Birleşik Devletleri'nin onur listesindedir ve yeni görevi için Meksika'ya gönderilir. Tüm gezegeni yok edebilecek güçteki bir silahı ve ona sahip olan silah tüccarı Mendez The Madman'i etkisiz hale getirmek hiç de kolay olmayacaktır. Machete eski arkadaşlarını toplamaya başlar ve ezeli düşmanları karşısında her zamanki gibi gözü kara savaşmaya başlar. Robert Rodriguez'in yönettiği ve Danny Trejo, Alexa Vega, Amberd Heard ile Mel Gibson'un oynadığı "Ustura Dönüyor" aksiyon, suç, gerilim türünde.

İKİ KAFADAR: CHINESE CONNECTION

Mahmutpaşa Pasajı'nda girdikleri her işi batıran iki kafadar son çare olarak tefeciden borç alırlar ve tablet işine girerler. Fakat bu tabletler büyük dolandırıcıların GDO.lu mal sevkiyatlarında kullanılmaktadır. İki kafadar bu gerçeği öğrendiklerinde her şey için çok geç olacaktır. Gerçek bir kovalamacanın içine düşen ikilinin komik hikayesi. İlker Aksum, Gökçe Özyol, Murat Akkoyunlu ile Öykü Çelik'in oynadığı "İki Kafadar: Chinese Connection"ı Gökhan Erkut yönetti.

KALBİM SENDE

Yakışıklı ve çapkın Don Jon, bir gün Barbara'ya rastlar ve kalbini kaptırır. Ancak O'nu parmağında oynatan ve evlenilecek bir adam haline getirmeye çalışan Barbara ile düzenli bir ilişki yaşamak Don Jon için pek kolay olmaz. Don'un zamanla aşka ve hayata dair aradığı cevapları bulmasına ise Esther yardımcı olacaktır. Joseph Gordon Levitt'in yönettiği ve Joseph Gordon Levitt, Scarlett Johansson, Julianne Moore ile Tony Danza'nın oynadığı "Kalbim Sende" ilk gösteriminin ardından Amerikan stüdyolarını peşinden koşturarak rekor bir fiyata satın alınmıştı.

YERÇEKİMİ

'Yerçekimi/Gravity' Akademi Ödüllü Sandra Bullock ve George Clooney'nin başrollerini paylaştığı, izleyicileri uzayın acımasız ve uçsuz bucaksız derinliklerine çeken bir gerilim filmi. Filmin yönetmenliğini "Children of Men" ile Oscar adayı olan Alfonso Cuarón üstleniyor. Yerçekimi'nde Bullock ilk uzay görevindeki zeki tıp mühendisi rolunü, George Clooney ise son görevine çıkan tecrübeli astronot Matt Kowalsky rolünü canlandırıyor. Önceleri son derece normal görünen görevde felaketin baş göstermesiyle uzay gemisi harap olmuş, Stone ve Kowalsky tamamen yalnız kalırlar. Bu ikili uzayın derinliklerinde artık kayıptır. Derin sessizlik onlara Dünya ile bütün ilişkilerinin kesildiğini ve kurtulma şanlarının kalmadığını söylüyor. En büyük sorunları ise her nefesleri çok az kalan oksijenlerini tüketmesi. Eve dönmelerinin tek yolu belki de uzayın daha da derinliklerine inmekten geçiyordur, kim bilir?

Uzayın Acımasız Yanını Anlatan 'Yerçekimi' Vizyona Giriyor
Uzayın Acımasız Yanını Anlatan 'Yerçekimi' Vizyona Giriyor

Kaynak: CHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title