Uyuşturucunun Zararlarını Anlatan Resimler Sergilendi
Haberler » Güncel » Haber

Uyuşturucunun Zararlarını Anlatan Resimler Sergilendi

Ağrı Dağı Kardelen Projesi, Kardelen Gençlik Grubu'nun Düzenlemiş Olduğu 'Madde Bağımlılığına Hayır Resim Sergisi', Halk Eğitim Merkezi Salonunda Açıldı.

Uyuşturucunun Zararlarını Anlatan Resimler Sergilendi

Ağrı Dağı Kardelen Projesi, Kardelen Gençlik Grubu'nun düzenlemiş olduğu 'Madde Bağımlılığına Hayır Resim Sergisi', Halk Eğitim Merkezi salonunda açıldı.

Genelde arkadaş, merak ve özentiyle madde kullanımına alışan gençliği sıkmadan, meraklarını uyandırmadan ve madde kullanımına başlamadan bilinçlendirmek, yaşanılan tecrübeleri anlatmak gerektiği düşüncesiyle İl Emniyet Müdürlüğü ve Ağrı Dağı Üniversitesi'nin desteğiyle üniversite öğrencisi ve genç polislerden oluşturulan "Kardelen Gençlik Grubu"nun organize ettiği "Ağrı Dağı Kardelen Projesi" adlı afiş yarışmasında dereceye giren resimler Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Sergi Salonu'nda sergilendi. Uyuşturucu ve madde bağımlılığı konulu afiş yarışmasında dereceye giren çalışmalar ziyaretçiler tarafından beğeni ile izlendi. Sergiyi gezen Vali Yardımcısı Ahmet Altunbaş, dereceye girenlere başarılar dileyerek, yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Açılışa; kamu kurum amirlerinin yanısıra öğretmenler ve öğrenciler katıldı.