Uyuşturucu Hap İmalathanesinden 20 Yıl Önce Şehit Edilen Polisin Katili Çıktı

Uyuşturucu Hap İmalathanesinden 20 Yıl Önce Şehit Edilen Polisin Katili Çıktı

Uyuşturucu hap imalathanesinden 20 yıl önce şehit edilen polisin katili çıktı Uyuşturucu hap imalathanesine yapılan baskında yakalanan Yavuz Ö.

Uyuşturucu Hap İmalathanesinden 20 Yıl Önce Şehit Edilen Polisin Katili Çıktı

Uyuşturucu hap imalathanesinden 20 yıl önce şehit edilen polisin katili çıktı
Uyuşturucu hap imalathanesine yapılan baskında yakalanan Yavuz Ö.'nün 20 yıl önce şehit edilen polis memuru Cüneyt Ecel'in katil zanlısı olduğu ortaya çıktı

İSTANBUL - Bayrampaşa'da uyuşturucu hap imalathanesine yapılan baskında çok çarpıcı bir detay ortaya çıktı. Baskında yakalanan Yavuz Ö. adlı uyuşturucu tacirinin, 20 yıl önce şehit edilen polis memuru Cüneyt Ecel'in katil zanlısı olduğu ortaya çıktı.
Çeşitli suçlardan çok sayıda kaydı bulunan kanun kaçağı Yavuz Ö. ve Öner Y.'yi takibe alan İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, bu şüphelilere yönelik dün sabaha karşı Bayrampaşa ve Beylikdüzü'nde eş zamanlı operasyon düzenlemiş, baskında yıllardır izini kaybettiren her iki şüpheli de yakalanmıştı. Polisin uyuşturucu hap imalathanesine düzenlediği operasyonun çok çarpıcı detayları ortaya çıktı. Baskında yakalanan Yavuz Ö. adlı uyuşturucu tacirinin, 28 Mayıs 1998 tarihinde oto hırsızlarına yönelik operasyonda şehit edilen Cüneyt Ecel adlı polisin katili olduğu ileri sürüldü.
Şehit polisin katil zanlısı Yavuz Ö. ile uyuşturucu taciri Öner Y.'nin Vatan Caddesi'nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorguları sürüyor.

Kaynak: İHA