Twitch yayıncısı Şükrü Şentürk, cinsel içerikli OnlyFans platformuna geçen Ecesu Özevin'e destek oldu - Haberler
Haberi Paylaş

Twitch yayıncısı Şükrü Şentürk, cinsel içerikli OnlyFans platformuna geçen Ecesu Özevin'e destek oldu

Haberler.com / Talha Eker - Haberler | Gamegar

Suecuk lakaplı Twitch yayıncısı Ecesu Özevin, yayın yaptığı platformda ayrılarak cinsel içerikli fotoğraf video paylaşım platformu OnlyFans'e geçeceğini duyurdu. Abonelikle içeriklerin görüntülendiği platformda içerik üreteceğini duyurmasının ardından pek çok kötü yorumla karşı karşıya kalan Ecesu Özevin'e yayıncı Şükrü Şentürk'ten destek geldi.

Utheneras adıyla Twitch'te yayın yapan eski profesyonel espor oyuncusu Şükrü Şentürk, Twitch'te canlı yayınlar yapan Suecuk lakaplı Ecesu Özevin'in, yakın zamanda OnlyFans platformu üzerinden içerik üreticiliği yapacağını duyurmasının ardından yapılan kötü yorumlara karşılık konu ile alakalı düşüncelerini paylaştı.

"HOT TUBE YAYINLARINI İZLEYENLERİN YARISI TÜRK"

Twitch platformunda Utheneras ismiyle tanınan Şükrü Şentürk, Twitch'te jakuzilerde bikinili yapılan canlı yayınları izleyen kişilerin yarısının Türk olduğunu iddia etti. Utheneras kişisel Twitter hesabı üzerinden, Özevin'in 1 Ağustos Pazar günü paylaştığı fotoğrafı alıntılayarak şu ifadeleri kullandı:

"Bence Türkler olarak bu konularda çok iki yüzlüsünüz. Tüm OnlyFans'ı olanlara hakimsiniz, Twitch'te Hot Tube streamerları izleyenlerin yarısı Türk ama bir Türk buna benzer bir şey yapınca hemen linç hakaret kısmı başlıyor. Ki bu duruma laf edenlerin sağda solda link soracağına eminim."

Utheneras: 'Bence Türkler olarak bu konularda çok iki yüzlüsünüz'

Twitch yayıncısı Şükrü Şentürk, cinsel içerikli OnlyFans platformuna geçen Ecesu Özevin'e destek oldu

Twitch yayıncısı Şükrü Şentürk, cinsel içerikli OnlyFans platformuna geçen Ecesu Özevin'e destek oldu
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Talha Eker
Gündem Editörü Haberler.com - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (11)
Gökhan GB :bunun gibilerini desteklemeyi çok sever bizim halkımız. hadi bunları da zengin edin.
Redki 27:Memleket sülük doluyor iyice.
sdsfs dfsa:memleketi ne hale getirdiniz omurgasızlar... memleket yanıyor arkadaş memleket... sizin bi tarafınız değil bu vatan yanıyor sizden bizene...
500