Utah Haberleri

Utah haber, Utah son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Utah - 21.09.2017
Etiyopya Aslanını Doğada İlk Kez Görüntüledi
ABD Utah Üniversitesi ve Koç Üniversitesi öğretim üyesi, ABD National Geographic Creative Ajansı'nın ilk Türk fotoğrafçısı, ekolog, ornitolog ve çevrebilimci Doç.
Utah - 21.09.2017
Dha Yurt Bülteni-7
ABD Utah Üniversitesi ve Koç Üniversitesi öğretim üyesi, ABD National Geographic Creative Ajansı'nın ilk Türk fotoğrafçısı, ekolog, ornitolog ve çevrebilimci Doç.
Utah - 21.09.2017
Dha Yurt Bülteni-5
ABD Utah Üniversitesi ve Koç Üniversitesi öğretim üyesi, ABD National Geographic Creative Ajansı'nın ilk Türk fotoğrafçısı, ekolog, ornitolog ve çevrebilimci Doç.
Utah - 26.07.2017
ABD'deki Salmonella Salgınında Bir Kişi Öldü
Iowa, Kentucky, Louisiana, Massachusetts, Minnesota, Texas ve Utah eyaletlerinde de birer kişide salmonella bakterisi görüldü.
Utah - 17.07.2017
Dha Yurt Bülteni - 12
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- -Eşi Müjdat Utah ile röp -Annesi Ayfer Kalın ile röp -Kuzeni Levent Çalık ile röp -Cenaze namazı -Dilek Utah'ın ameliyat öncesinde çekilen fotoğrafları Haber: Ergün AYAZ - Faruk KIYAK - Alişan KOYUNCU / DERİNCE(Kocaeli), - =========================== Evlilik vaadiyle gaspa 6 tutuklama ŞANLIURFALI işadamını evlenme vaadiyle kandırıp, Gaziantep'in Nizip İlçesi'ne çağırarak 6 bin lirasını gasp edip, 600 bin liralık senet imzalattıkları iddiasıyla gözaltına alınan biri kadın 6 kişi, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
Utah - 12.07.2017
15 Temmuz Darbe Girişiminin Birinci Yılında Türkiye Paneli"
SETA DC tarafından ABD Kongresinde düzenlenen "15 Temmuz Darbe Girişiminin Birinci Yılında Türkiye" başlıklı panele Utah Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü Öğretim Üyesi Hakan Yavuz, Yıldız Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Nurşin Güney, SETA DC Direktörü Kadir Üstün ve SETA Vakfı Araştırmacısı Talha Köse konuşmacı olarak katıldı.
Utah - 11.07.2017
Fetö Elebaşının İadesi Sürecinin Hızlanmasını Arzu Ediyoruz"
"Daha az İslam, daha fazla güç arayışı" Utah Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü Öğretim Üyesi Hakan Yavuz ise uzun yıllar boyunca devletin birçok kademesine sızan FETÖ'ün 2011'de "AK Parti'den güçlü olduğuna kanaat getirdiğini" ve ondan sonra kırılmaların başladığını ifade etti.
Utah - 08.07.2017
Kars'ta Küçük Akbabaların Yuvası Bulundu
Kuzey Doğa Derneği Başkanı, Utah Üniversitesi ve Koç Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç.
Utah - 13.06.2017
Yeryüzünün En Yaşlısı 5 Bin Yıllık Çam Ağacı
Utah Eyalet Üniversitesi'nden genetik uzmanı Prof.
Utah - 08.06.2017
İTÜ'nün "Altınay Mars Kaşifi"Ne Ödül
URC yarışmaları, ABD'nin Utah eyaletinde "Mars Çölü" adıyla anılan, kızıl gezegenle benzer zemine sahip ve gelecekte uzayda kullanılacak yeni nesil araçların denemelerinin yapıldığı alanda gerçekleştirildi.
Utah - 02.06.2017
ABD'li Biyolog Doktora Tezini Türkiye'de Yaptı
Kuzey Doğa Derneği Başkanı, Utah Üniversitesi ve Koç Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç.
Utah - 31.05.2017
Sığırcıklar Doğalgaz Kutularına Yuva Yaptı
Yaban hayatı araştırmaları için Sarıkamış'ta bulunan Kuzey Doğa Derneği Başkanı, Utah Üniversitesi ve Koç Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç.
Utah - 29.05.2017
İTÜ'lü Öğrencilerden Bir İlk! 7 Ülkeden 36 Takımı Geride Bırakıp, Finale Kaldılar
İTÜ'den yapılan açıklamaya göre, ABD başta olmak üzere dünyanın 7 ülkesinden finale kalan öğrenciler tasarlayıp, geliştirdikleri geleceğin yeni nesil araçlarını UTAH eyaletindeki Mars Çöl Araştırma Merkezi'de yarıştıracak.
Utah - 11.04.2017
Ayrılmak İstediğini Sevgilisine Müzik Listesiyle Açıkladı
Eski erkek arkadaştan bir şarkılık listeyle yanıt Amerika'nın Utah eyaletindeki Provo'da aynı üniversiteye giden çift sadece birkaç aydır çıkıyordu.
Utah - 13.03.2017
Görüş - Trump, Afrika ve Yardım Siyasetinin Açmazları
Mütercim: Ömer Çolakoğlu [Brendon J. Cannon, Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) Khalifa Üniversitesi'nin Uluslararası ve Sivil Güvenlik Enstitüsü'nde (IICS) Siyaset Bilimi alanında görev yapmaktadır. Karşılaştırmalı Siyaset ve Uluslararası İlişkiler ağırlıklı Siyaset Bilimi doktorasını University of Utah, ABD'de yapmıştır.
Utah - 03.03.2017
Nba'de Ayın Koçları, Mıamı'den Spoelstra Ve San Antonıo'dan Popovıch
NBA Ayın Doğu ve Batı Konferansı Koçu için diğer adaylar arasında; Boston'dan Brad Stevens, Cleveland'dan Tyronn Lue, Detroit'ten Stan Van Gundy, Golden State'ten Steve Kerr, Houston'dan Mike D'Antoni, Memphis'ten David Fizdale, Oklahoma City'ten Billy Donovan, Utah'tan Quin Snyder ve Washington'tan Scott Brooks yer aldı.
Utah - 04.02.2017
Analiz - Trump, Göçmenlere Ayrımcılıkla ABD Tarihini Tekrar Ediyor
Ayrıca, Kaliforniya, Arizona, Wyoming, Kolorado, Utah ve Arkansas'ta kamplar kuruldu ve Japonya'da doğmuş ve daha sonra ABD'ye göç etmiş herkesin bu kamplara kayıt yaptırmaları istendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Utah Haberleri | Utah Haber - Haberler - Sayfa 9 - Utah haberleri, son dakika utah haber ve gelişmeleri burada. Boksör Olmayı Düşünürken Kuş Bilimine Gönül Verdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.4.2021 15:20:04. #1.15#
title