Üstünel: Hedef İki Kupaydı

Üstünel: Hedef İki Kupaydı

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel, Sezon Başında 'İki Kupa' Hedefiyle Yola Çıktıklarını, Ancak Birinde Mutlu Sona Ulaştıklarını Belirterek, 'Çok İnişli, Çıkışlı Bir Sezon Yaşadık. Sonuç, Bizim Hedeflerimizle Örtüştü. Hiç Olmazsa Kupalardan Birine Ulaştık, Mutluyuz' Dedi.

Üstünel: Hedef İki Kupaydı

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel, sezon başında ''İki Kupa'' hedefiyle yola çıktıklarını, ancak birinde mutlu sona ulaştıklarını belirterek, ''Çok inişli, çıkışlı bir sezon yaşadık. Sonuç, bizim hedeflerimizle örtüştü. Hiç olmazsa kupalardan birine ulaştık, mutluyuz'' dedi.

Üstünel, Galatasaray TV'ye yaptığı açıklamada, zorlu bir dönemi başarıyla atlattıklarını dile getirirken, Turkcell Süper Lig'de elde edilen şampiyonlukta tüm camianın payı bulunduğunu söyledi.

Üstünel, şunları söyledi:

''Bazıları şampiyonluğu sürpriz olarak adlandırdı, ama biz başından sonuna kadar inanmıştık. Bu tertemiz, alnımızın akı gibi bir şampiyonluk. Çok zorlu bir süreçte büyük emekler verildi. Tabii bu şampiyonluğun arkasına sığınıp kalmayacağız. Bizler de üzerimize düşen görevi yapacağız ve takımı daha iyi yerlere getireceğiz.''

Yeni teknik direktör konusundaki çalışmaların son hızla devam ettiğini ve listelerinde çok değerli hocalar bulunduğunu belirten Üstünel, görüşmelerin sürdüğünü ve en kısa zamanda teknik direktör arayışını sonuçlandırmak istediklerini anlattı.Üstünel, 22 yaş ortalamasına sahip, çok genç bir takım olduklarını, yapacakları takviyelerle bu takımı Şampiyonlar Ligi standardına sokmak istediklerini söyledi.

Kaynak: AA