###PAGE_TITLE###
Haberi Paylaş

Usta Oyuncu Erol Günaydın, Halil Ergün İle Gün Akşam Oldu Setinde!

Bültenler - Haberler | Magazin
Usta Oyuncu Erol Günaydın, Halil Ergün İle Gün Akşam Oldu Setinde!

Show TV'nin, yeni dizisi "Gün Akşam Oldu"; gerçek hayatlarında da çok yakın olan iki usta oyuncu Halil Ergün ile Erol Günaydın'ı aynı sette buluşturdu.

Show TV'nin yeni dizisi "Gün Akşam Oldu"; Halil Ergün'ün canlandırdığı Eşref Bey'i, Erol Günaydın'ın canlandırdığı Sadık Bey ile buluşturdu. İki usta oyuncudan Halil Ergün, çocuklarıyla ilişkisini kurtarmaya çalışan bir babayı oynarken, Erol Günaydın ise çocukları tarafından huzur evine yerleştirilen bir babayı canlandırdı.

Dizide, iki ustanın sahnesi, Ankara'dan İstanbul'a giden otobüste geçiyor. Çocuklarını İstanbul'a ziyarete giden Eşref Bey; otobüste Sadık Bey ile tanışıyor. Hafızası kötü durumda olan Sadık Bey'in, çocuklarının kendisini İstanbul'daki bir huzur evine yerleştireceklerini söylemesi üzerine, Eşref Bey, bir gün kendisinin de aynı duruma düşmesinden endişe duyuyor. Bu endişeyle Sadık Bey'e ayrı bir ilgi duyan Eşref Bey, Sadık Bey ile yol boyunca sohbet etmeye çalışıyor.

Ekranlara Gold Film imzasıyla gelen dizinin yapımcılığı Faruk Turgut'a, yönetmenliği Andaç Haznedaroğlu'na, senaryosu ise Nuran Evren Şit ve Elif Usman'a ait.

Bültenler - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title