Uşak'ta Trafik Kazası
Haberler » Güncel » Haber

Uşak'ta Trafik Kazası

Uşak'ta, Dün Gece Meydana Gelen Trafik Kazasında Ölü Sayısı 4'e Çıktı. Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali Kavşağı'nda Gece Saat 01:00 Sıralarında Meydana Gelen Kazada, 3 Kişi Ölürken 1 Kişi de Ağır Yaralı Tedavi Altına Alınmıştı.

Uşak'ta Trafik Kazası

Uşak'ta, dün gece meydana gelen trafik kazasında ölü sayısı 4'e çıktı. Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali Kavşağı'nda gece saat 01:00 sıralarında meydana gelen kazada, 3 kişi ölürken 1 kişi de ağır yaralı tedavi altına alınmıştı.

Kaza, Uşak'tan İzmir istikametine giden ve alkollü olan Alparslan Akarca yönetimindeki otomobilin aşırı hız nedeniyle kırmızı ışıkta duran kamyona arkadan çarpması neticesinde meydana gelmişti. Kazada, otomobil içerisinde bulunan İsmail Balta (45), sürücü Alparslan Akarca, Kenan Balta (28) ve Mustafa Erdoğmuş (21) araç içerisinde sıkışmıştı.

Otomobilde sıkışan Mustafa Erdoğmuş, Kenan Balta ve sürücü Alparslan Akarca yaralı kurtarılarak Uşak Devlet Hastanesi'ne kaldırılmış, İsmail Balta ise sıkıştığı otomobilde hayatını kaybetmişti.

Mustafa Erdoğmuş ile Alparslan Akarca, hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kenan Balta ise bugün vefat etti.

(KY-YK-HO-Y)