Uşak'ta Fuhuş Operasyonu

Uşak'ta Fuhuş Operasyonu

Uşak'ta polis tarafından düzenlenen fuhuş operasyonunda Azerbaycan uyruklu iki kadın ile fuhuşa aracılık ettiği iddia edilen üç kişi gözaltına alındı.

Uşak'ta Fuhuş Operasyonu

Uşak'ta polis tarafından düzenlenen fuhuş operasyonunda Azerbaycan uyruklu iki kadın ile fuhuşa aracılık ettiği iddia edilen üç kişi gözaltına alındı. Fuhuşa aracılık ettikleri iddia edilen 3 şüpheli çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre Uşak Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği ekipleri, vatandaşlardan gelen fuhuş ihbarı üzerine harekete geçti. Sebze Hali arkasındaki boş alanda kurulan bir barakada fuhuş yapıldığı ihbarını alan ekipler operasyon düzenledi. Polis operasyonda; Azerbaycan uyruklu R.V. (35) ve L.İ. (30) adlı iki kadın ile fuhuşa aracılık ettikleri iddia edilen M.A.Ç. (51) H.Ö. (33) ve D.K (45) gözaltına aldı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüpheliler bugün öğle saatlerinde adliyeye sevk edildi. Savcılık ifadesinin ardından fuhuşa aracılık ettikleri iddia edilen üç şüpheli çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Azerbaycan uyruklu R.V. ile L.İ.'nin ise sınır dışı edileceği öğrenildi. - UŞAK