Uşak Mehmetçik İlköğretim Okulunda "Ayın Enleri" Belirlendi
Haberler » Yerel » Haber

Uşak Mehmetçik İlköğretim Okulunda "Ayın Enleri" Belirlendi

Uşak Mehmetçik İlköğretim Okulu'nda hazırlanan "Ayın Enleri" projesi kapsamında nisan ayının, alanlarında en başarılı öğrencilerine belgeleri törenle verildi.

Uşak Mehmetçik İlköğretim Okulunda

Uşak Mehmetçik İlköğretim Okulu, öğrencilerin derslerine daha iyi hazırlanması, sosyal ve kültürel alanlarda daha aktif olmaları amacıyla hazırlanan "Ayın Enleri" projesi kapsamında nisan ayının, alanlarında en başarılı öğrencilerine belgeleri törenle verildi.

Mehmetçik İlköğretim Okulu bahçesinde düzenlenen ödül törenine Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Recep Düzgün de katıldı.

Düzgün, törende yaptığı konuşmada, projenin diğer okullara da örnek olmasını temenni ederek, eğitimdeki başarı çıtasını yükseltmek için okulların hazırladığı bu tür projelere destek verdiklerini söyledi.

Başlatılan projenin, öğrencileri daha düzenli ders çalışmaya ve başarıyı hedeflemeye teşvik ettiğine işaret eden Düzgün, "Milli Eğitim olarak her alanda başarılı öğrenci ve okullarımızı destekliyoruz. Mehmetçik İlköğretim Okulu müdürümüze ve öğretmen arkadaşlarımıza proje için teşekkür ediyorum. Bu projelerin tek amacı geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizi daha iyi yetiştirmektir. Velilerimizin de desteği ile sınavlarda ve projelerde daha başarılı olacağımıza inanıyoruz" dedi.

Törende daha sonra okul genelinde öğretmenler tarafından yapılan değerlendirme sonucunda "En Düzenli Ders Çalışan", "En Düzenli Spor Yapan", "En İyi Türkçe Konuşan" olarak seçilen öğrencilere belgeleri verildi.

- UŞAK