Uşak Belediyesi Haberleri

Uşak Belediyesi haber, Uşak Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Uşak Belediyesi - 24.10.2019
Uşak'ta üniversite öğrencileri mesire alanını temizledi
Uşak Belediyesi'nden yapılan açıklamadaya göre, "Memleketim Uşak" projesi kapsamında ikametini Uşak'a aldıran Uşak Üniversitesi İnşaat Mühendisi Fakültesi öğrencileri, Uşak Kaşbelen Köyü'ndeki Hacıkadem Çamlığı'nda, Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile temizlik çalışması yaptı.
Uşak Belediyesi - 19.10.2019
Uşak'ta Muhtarlar Günü etkinliği
Uşak Belediyesi olarak Muhtarlık İşleri Müdürlüğünü yeni dönemde çok aktif bir yapıya kavuşturduklarını dile getiren Çakın, "Bu sayede muhtarlarımızla yürüttüğümüz ortak çalışmaları daha sağlam temeller üzerine oturtuyoruz.
Uşak Belediyesi - 19.10.2019
Uşak'ta muhtarlarla buluşma
Uşak Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Uşak Belediyesi Sosyal Tesisi Atapark Çayzade'de etkinlik düzenlendi.
Uşak Belediyesi - 10.10.2019
Uşak'ta "Meme Kanseri Farkındalık Ayı" yürüyüşü
Uşak Kanserle Savaş Derneği tarafından düzenlenen yürüyüş, Uşak Belediyesi önünden başlayıp,15 Temmuz Şehitler Meydanı'nda sona erdi.
Uşak Belediyesi - 21.9.2019
Türkiye Süpermoto Şampiyonası
Uşak Belediyesi Süpermoto Pisti'nde düzenlenen şampiyonanın ilk gününde sıralama turları yapıldı.
Uşak Belediyesi - 18.9.2019
Uşak'ta Türkiye Süpermoto Şampiyonası heyecanı
Uşak Belediyesi Motor Sporları Sorumlusu Mümtaz Pak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından düzenlenen şampiyonanın 4.
Uşak Belediyesi - 1.9.2019
Uşak'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıl dönümü
97. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında akşam saatlerinde Uşak Belediyesi önünde toplanan kalabalık ellerinde Türk bayraklarıyla yürüyüşe geçti.
Uşak Belediyesi - 27.8.2019
Uşak'ta kadın şiddetine tepki
Uşak'ta kadın şiddeti protesto için yürüyüş düzenlendiUşak Belediyesi önünde toplanan grup "Öldüren sevgi istemiyoruz" sloganları atarak Tiritoğlu Parkı'na kadar yürüdü.
Uşak Belediyesi - 18.8.2019
Uşak'ta "Drift Festivali" düzenlendi
Uşak Valiliği ve Uşak Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen "Uşak Drift 2 Festivali", Uşak Belediyesi Süpermoto Yarış Pisti'nde gerçekleştirildi.
Uşak Belediyesi - 6.8.2019
Uşak'ta ev yangını
Bir süre sonra olay yerine gelen Uşak Belediyesi itfaiye ekipleri yangını söndürdü.
Uşak Belediyesi - 4.8.2019
Türkiye Süpermoto Şampiyonası
Uşak Belediyesi Süpermoto Pisti'nde sabah saatlerinde başlayan yarışlarda sporcular kıyasıya mücadele etti.
Uşak Belediyesi - 4.8.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
'ULUBEY KANYONU MUHTEŞEM BİR GÜZELLİK' Ulubey Kanyonu gezisi sırasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bakan Kurum, bu alanda yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Ulubey Kanyonu'nun dünyanın en büyük kanyonlarından olduğunu belirten Bakan Kurum, "Ulubey Kanyonu'nu gerçekten muhteşem bir doğal güzellik. Tarihi çok eski yıllara dayanan kanyon, bugüne kadar korunarak gelmiş bir güzellik. Ortasından akan dere, maalesef atık su arıtmanın kapasitesinin yetmemesi sebebiyle kirli akıyor. Bu doğal güzelliği görmeye gelenlere hem görsel anlamda hem de kötü koku anlamında kirlilik veriyor. Bu kirliliği gidermek amacıyla Uşak Belediyesi ve İller Bankası Genel Müdürlüğü eliyle yeni bir arıtma tesisi inşa edeceğiz" dedi.
Uşak Belediyesi - 3.8.2019
Bakan Kurum, Ulubey Kanyonu'nda incelemelerde bulundu
'ULUBEY KANYONU MUHTEŞEM BİR GÜZELLİK' Ulubey Kanyonu gezisi sırasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bakan Kurum, bu alanda yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Ulubey Kanyonu'nun dünyanın en büyük kanyonlarından olduğunu belirten Bakan Kurum, "Ulubey Kanyonu'nu gerçekten muhteşem bir doğal güzellik. Tarihi çok eski yıllara dayanan kanyon, bugüne kadar korunarak gelmiş bir güzellik. Ortasından akan dere, maalesef atık su arıtmanın kapasitesinin yetmemesi sebebiyle kirli akıyor. Bu doğal güzelliği görmeye gelenlere hem görsel anlamda hem de kötü koku anlamında kirlilik veriyor. Bu kirliliği gidermek amacıyla Uşak Belediyesi ve İller Bankası Genel Müdürlüğü eliyle yeni bir arıtma tesisi inşa edeceğiz" dedi.
Uşak Belediyesi - 3.8.2019
DHA YURT BÜLTENİ-19
'ULUBEY KANYONU MUHTEŞEM BİR GÜZELLİK' Ulubey Kanyonu gezisi sırasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bakan Kurum, bu alanda yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Ulubey Kanyonu'nun dünyanın en büyük kanyonlarından olduğunu belirten Bakan Kurum, "Ulubey Kanyonu'nu gerçekten muhteşem bir doğal güzellik. Tarihi çok eski yıllara dayanan kanyon, bugüne kadar korunarak gelmiş bir güzellik. Ortasından akan dere, maalesef atık su arıtmanın kapasitesinin yetmemesi sebebiyle kirli akıyor. Bu doğal güzelliği görmeye gelenlere hem görsel anlamda hem de kötü koku anlamında kirlilik veriyor. Bu kirliliği gidermek amacıyla Uşak Belediyesi ve İller Bankası Genel Müdürlüğü eliyle yeni bir arıtma tesisi inşa edeceğiz" dedi.
Uşak Belediyesi - 3.8.2019
"Önceliğimiz doğayı ve tarihi korumak"
Kurum, şehrin önemli değerlerinden Ulubey Kanyonlarını bünyesinde barındıran Gediz Havzası'nda atık su arıtma tesisi yetersizliği nedeniyle kirliliğin söz konusu olduğuna işaret ederek, şunları söyledi: "Bu kirliliğe dur demek amacıyla 200 bin ilave nüfusa hizmet verecek önemli bir atık su arıtma tesisini çok uygun kredi şartlarında bakanlığımızın, İller Bankası Genel Müdürlüğümüzün desteğiyle yapıyor olacağız. Bu yıl içinde bu projeyi kararlaştıracağız, önümüzdeki yıl inşaatına başlayıp çok kısa sürede bu atık su arıtma tesisini tamamlamış olacağız. 50 milyon lira yatırım bedelli bu projeyi de Uşak Belediyesi ve İller Bankası Genel Müdürlüğü ortak yürütecek.
Uşak Belediyesi - 2.8.2019
Bakan Kurum Uşak'a geliyor
Bakan Kurum'un sabah saatlerinde kentte olacağı ve ilk olarak Uşak Valiliğini ziyaret ederek 'İl Değerlendirme' toplantısına katılacağı belirtildi. Daha sonra basın toplantısı düzenleyecek Bakan Kurum'un sonrasında Uşak Belediyesi ve partisinin il başkanlığını ziyaret edeceği öğrenildi.
Uşak Belediyesi - 30.7.2019
Türkiye Süpermoto Şampiyonası Uşak'ta yapılacak
Türkiye Motosiklet Federasyonundan (TMF) yapılan açıklamaya göre, yarış takviminde yer alan şampiyona bin 370 metre uzunluğundaki Uşak Belediyesi Yarış Pisti'nde düzenlenecek.
Uşak Belediyesi - 7.7.2019
Türkiye Süpermoto Şampiyonası
Uşak Belediyesi Süpermoto Pisti'ndeki yarışlarda sporcular kıyasıya mücadele etti.
Uşak Belediyesi - 3.7.2019
Türkiye Süpermoto Şampiyonası Uşak'ta başlayacak
Uşak Belediyesi Motor Sporları Sorumlusu Mümtaz Pak, AA muhabirine yaptığı açıklamada Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından düzenlenen şampiyonanın 1.
Uşak Belediyesi - 1.7.2019
Uşak'ta temizlik seferberliği
Uşak Belediyesi kent genelinde temizlik seferberliği başlattı.
Uşak Belediyesi - 19.6.2019
UŞAK ÇÖP KAMYONUNA ÇARPAN YAŞLI KADIN ÖLDÜ
Kaza, bugün saat 08.00 sıralarında Fatih Mahallesi, 5. Huzur Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre; Zühtü Koyuncu'nun (29) kullandığı 64 AAD 059 plakalı belediyeye ait çöp kamyonu, yol kenarından yürüyen Emine Humalı'ya çarptı. Yaşlı kadın, çarpmanın etkisiyle yere düştü. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine 112 Acil Servis ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, Humalı'nın olay yerinde yaşamını yitirdiğini belirledi. Polis ve savcının olay yerindeki incelemesinin ardından Humalı'nın cesedi, Uşak Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. Kamyon şoförü Koyuncu, polis tarafından ifadesine başvurulmak üzere gözaltına alındı. Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Meral Gülmez Saçar ve Uşak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Fatih Öztürk olay yerine gelip, kazayla ilgili bilgi aldı, incelemelerde bulundu.
Uşak Belediyesi - 19.6.2019
Çöp kamyonunun çarptığı yaşlı kadın öldü
Kaza, saat 08.00 sıralarında Fatih Mahallesi, 5. Huzur Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre Zühtü Koyuncu'nun (29) kullandığı 64 AAD 059 plakalı belediyeye ait çöp kamyonu, yol kenarında yürüyen Emine Humalı'ya çarptı. Yaşlı kadın, çarpmanın etkisiyle yere düştü. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine 112 Acil Servis ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, Humalı'nın olay yerinde yaşamını yitirdiğini belirledi. Polis ve savcının olay yerindeki incelemesinin ardından Humalı'nın cesedi, Uşak Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. Kamyon şoförü Koyuncu, polis tarafından ifadesine başvurulmak üzere gözaltına alındı. Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Meral Gülmez Saçar ve Uşak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Fatih Öztürk olay yerine gelip, kazayla ilgili bilgi aldı, incelemelerde bulundu.
Uşak Belediyesi - 19.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ-6
Kaza, bugün saat 08.00 sıralarında Fatih Mahallesi, 5. Huzur Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre; Zühtü Koyuncu'nun (29) kullandığı 64 AAD 059 plakalı belediyeye ait çöp kamyonu, yol kenarından yürüyen Emine Humalı'ya çarptı. Yaşlı kadın, çarpmanın etkisiyle yere düştü. Çevredekilerin ihbarı üzerine  olay yerine 112 Acil Servis ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, Humalı'nın olay yerinde yaşamını yitirdiğini belirledi. Polis ve savcının olay yerindeki incelemesinin ardından Humalı'nın cesedi, Uşak Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. Kamyon şoförü Koyuncu, polis tarafından ifadesine başvurulmak üzere gözaltına alındı. Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Meral Gülmez Saçar ve Uşak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Fatih Öztürk olay yerine gelip, kazayla ilgili bilgi aldı, incelemelerde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Uşak Belediyesi Haberleri | Uşak Belediyesi Haber - Haberler - Sayfa 3 - Uşak Belediyesi haberleri, son dakika uşak belediyesi haber ve gelişmeleri burada. İyi Partiden Uşak Belediyesi hakkında suç duyurusu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.12.2020 03:38:36. #1.15#
title