Urla Belediyesi'nde Coşkulu Bayramlaşma

Urla Belediyesi'nde Coşkulu Bayramlaşma

Urla Belediyesi’nde çalışan 556 personel ilçe merkezindeki tamirhane binasında bir araya gelerek bayramlaştı.

Urla Belediyesi'nde Coşkulu Bayramlaşma

Urla Belediyesi'nde çalışan 556 personel ilçe merkezindeki tamirhane binasında bir araya gelerek bayramlaştı.


Belediye Başkanı Sibel Uyar, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Özdemir,diğer birim amir ve çalışanları bayram öncesi toplanarak bayramlaştı.


Bayramlaşmadan önce konuşma yapan Belediye Başkanı Sibel Uyar, tüm birimlerin yapmış oldukları hizmetlerini açıklayarak, "Yerel yönetim anlayışında çok büyük aşamalar kaydettik. Mücevherimizin üzerindeki tozu beraber üflüyoruz ve onu parlatıyoruz. Çalışmalarımızın geri dönüşlerini keyifle almaya başladık. Urla artık geçilirken uğranabilecek sahil kasabası sıfatından çıkmaya başladı" dedi.


Çalışanların büyük tezahüratları eşliğinde alkışlanan Başkan Uyar, tüm çalışanları başarılarından dolayı tebrik ederek, her şeyi birlikte bir takım olarak başardıklarına dikkat çekerek, konuşmasını, "Urla'ya, İzmir'e ve tüm ülkeye çok güzel mesajlar verdik. Çünkü Atamızdan öyle öğrendik. Urla, çağdaş, modern ve kendi ayakları üzerinde durabilen kadınların kentidir" şeklinde bitirdi.


Konuşmasının sonunda Başkan Sibel Uyar, 556 çalışanı ile tek tek tokalaşarak bayramlarını tebrik edip, bayram şekerlerini verdi. - İZMİR

Kaynak: İHA