Urla Belediye Başkanı Uyar, Geleneği Bozmadı
Haberler » Yerel » Urla Belediye Başkanı Uyar, Geleneği Bozmadı - Haberler

Urla Belediye Başkanı Uyar, Geleneği Bozmadı

Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, geleneksel hale getirdiği ilköğretim okulu ziyaretlerini yerine getirdi.

Urla Belediye Başkanı Uyar, Geleneği Bozmadı

Belediye Başkanı , geleneksel hale getirdiği ilköğretim okulu ziyaretlerini yerine getirdi. Programdaki köy okullarını tek tek gezerek öğrencilerle sohbet edip ihtiyaçlarını soran Başkan Uyar, Belediye bünyesindeki kurslar konusunda öğrencileri bilgilendirdi. Yeni eğitim öğretim yılına başlayan minik öğrencilere başarılar dileyerek, verimli bir yıl geçirmeleri temennisinde bulundu.


Okul ziyaretlerinde, öğretmen ve velilerle de bir araya gelen Başkan Sibel Uyar, eğitim ve öğretime özen gösterilmesi gerektiğine dikkat çekerek, "Burada en büyük görev ailelere düşüyor. Çocuklarımızın ders çalışmaları konusunda minik öğrencilerimize, hem ortam sağlamalılar, hem de yardımcı olmalılar" diye konuştu.


Bu arada öğrencilerle uzun uzun sohbet de eden başkan Uyar, "Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti sizlere emanet. Ülkenin geleceği sizlersiniz"dedi.


Başkan Sibel Uyar ziyaret ettiği okullarda, öğrenci ve velilere, belediyenin görevleri konusunda da bilgiler vererek, belediye bünyesindeki kurslardan yararlanabileceklerini söyledi.


Başkan Uyar ayrıca okul yönetimi, öğretmenler ve velilerle de bir araya gelerek okulların ihtiyaç ve isteklerini öğrenip not aldı. - İZMİR

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler