Upds'den "Akdenizlilik ve Gurbet" Temalı Sergi

Upds'den "Akdenizlilik ve Gurbet" Temalı Sergi

Uluslararası Plastik Sanatlar Derneği (Upds), Tüyap'ta 27 Ekim-4 Kasım Tarihleri Arasında "Akdenizlilik ve Gurbet" Temalı Bir Sergi Düzenleyecek.

Upds'den

-Uluslararası Plastik Sanatlar Derneği (UPDS), TÜYAP'ta 27 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında "Akdenizlilik ve Gurbet" temalı bir sergi düzenleyecek.

ANKARA (ANKA) - Uluslararası Plastik Sanatlar Derneği (UPDS), TÜYAP Sanat Fuarı kapsamında, 27 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında "Akdenizlilik ve Gurbet" temalı bir sergi düzenleyecek.

UPDS'den yapılan açıklamada, tüm dernek üyeleri bu sergiye katılmaya davet edilirken, serginin düzenleme komitesinin sorumluluğunu, UPSD Yönetim Kurulu adına Başkan Bedri Baykam ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nurettin Erkan, Pınar Yeşilada, Bahri Genç ve Tülin Onat üstlendi.

Sergide yer alacak olan sanatçılar arasında, Tomur Atagök, Orhan Taylan, Nazan Azeri, Bedri Karayağmurlar, Burçin Erdi, Aslı Özok, Ekrem Kahraman, Mehmet Yılmaz, Mustafa Karyağdı, Nur Ataibiş, Maria Sezer, Meryem Arıcan, Sabine Ott, Vicdan Nalbur, Varol Topaç, Zeren Akyar, Can Tatlıparmak, Bahri Genç, Nurettin Erkan, Sonja Tanrısever, Pınar Yeşilada, Tülin Onat, Bedri Baykam ve Hasan Sencer Sarı bulunuyor.

TÜYAP'ın UPSD ile beraber hazırladığı ve bir kitap niteliğinde çıkacak olan sergi yayınının görsel yönetmenliğini Sadık Karamustafa yapacak.(ANKA)