Ünlülerin Modacısı Tek Celsede Boşandı
Haberler » Magazin » Ünlülerin Modacısı Tek Celsede Boşandı - Magazin

Ünlülerin Modacısı Tek Celsede Boşandı

Nazan Öncel, Nükhet Duru ve Demet Akalın'ın modacısı Gülşah Saraçoğlu, iki yıllık eşi işadamı Selçuk Han'dan boşandı.

Ünlülerin Modacısı Tek Celsede Boşandı

Ünlü isimlerin modacısı , 13 Ekim 2010'da dünyaevine girdiği işadamı Selçuk Han'la tek celsede boşandı. Saraçoğlu, evlendiği dönemde basına "Biz yıldırım nikahıyla evlendik. Yıllardır devam eden ilişkimiz vardı. Kendisi gezen tozan ama aynı zamanda işinde, gücünde, çok iyi bir ailenin, çok iyi yetişmiş bir çocuğudur. Ama bizim aramıza bir yıllık ayrılık girdi. Ne olduysa, o arada kendisi umreye gitti. Dönüşünde de bana evlenme teklif etti. Aslında herkes gibi normal prosedürlerle evlenecektik; hatta ben kendime iki tane gelinlik diktim. Onu mu giysem, bunu mu giysem diye o kadar çok düşündüm ki, ikisini de giymek kısmet olmadı. Üzerimde bir kot montla evlendim" dedi.

'YAŞAM TARZI FARKI'

Çiftin bir oğlu oldu. Ancak çift, evlilikte aradığı mutluluğu bulamadı. Son olarak 2012 Oscar törenine, ABD'de yaşayan yapımcı Demet Lee Öger'in konuğu olarak katılmasıyla gündeme gelen Saraçoğlu, geçtiğimiz nisan ayında avukatı Özge Özşahin aracılığıyla Aile Mahkemesi'nde boşanma davası açtı. Han ile severek evlendiklerini belirten Saraçoğlu, "Ancak evliliğimizin devamı süresince fikirsel, kültürel ve yaşam tarzı olarak anlaşamamaya başladık. Evliliğimizin sürmesinde, yarar ve umut kalmamıştır" diye konuştu. Eşiyle aralarında anlaşma protokolü yaptıklarını kaydeden Saraçoğlu, söz konusu anlaşma metnini mahkemeye delil olarak sundu.

ÇOCUK ANNEYE...

Saraçoğlu ile Han arasındaki boşanma davası, önceki gün İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görüldü. Mahkeme, her iki tarafın da hazır bulunduğu duruşmada, çiftin aralarında yaptıkları protokol uyarınca boşanmalarına karar verdi. Buna göre, tarafların müşterek oğulları Aslan'ın velayeti anneye verildi. Taraflar, ev eşyalarını paylaşırken, evlilikten önce ve sonra edinilen ziynet eşyaları kime aitse onda kaldı. Tarafların üzerine kayıtlı gayrimenkuller de sahiplerinde bırakılırken, Saraçoğlu ve Han birbirlerinden nafaka ya da tazminat talebinde bulunmadı.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

Manşet

Haberler