Ünlülerin Bilinmeyenleri

Ünlülerin Bilinmeyenleri

Herkesin Kendine Has Özellikleri Var. Ünlülerin Çoğu Bunu Hayranlarına Göstermez Ancak Kendi Ortamında Yansıtır.

Ünlülerin Bilinmeyenleri

HERKESİN KENDİNE HAS ÖZELLİKLERİ VAR. ÜNLÜLERİN ÇOĞU BUNU HAYRANLARINA GÖSTERMEZ ANCAK KENDİ ORTAMINDA YANSITIR.

İşte bazı şöhretlerin bilinmeyen ilginç yönleri...

AiLESiNE ÇOK BAĞLI

Ebru Kocaağa: Başarılı oyuncunun her ay 3-4 günü yollarda geçiyor. Ailesine çok bağlı olan İzmirli Kocaağa, sık sık anne ve babasını görmeye gidiyor. Akraba ve arkadaş ziyaretlerini de ihmal etmeyen güzel oyuncu Eskişehir, Antalya, Tekirdağ ve Almaya arasında mekik tokuyor.

FECi HASSAS

Ebru Akel: Çevresinde dost canlısı olarak tanınan ünlü sunucu merhametli karakter yapısı yüzünden sık sık hayal kırıklıklarına uğruyor. Yaptığı iyiliklerin suistimal edildiğini görmekten çok sıkılan Akel, yakın dostlarına, "Üzülüyorum ama ben değişemem, böyleyim' diyor.

Sinem Kobal: Genç oyuncu, gençliğinin de verdiği enerjiyle tam bir adrenalin bağımlısı. Çoğu insanın aksine yüksekten hiç korkmayan Kobal, dağa tırmanmayı ve yamaç paraşütüyle atlamayı çok seviyor.

YAŞITLARI DENGi DEĞiL

Nehir Erdoğan: Genc oyuncu yaşıtlarıyla arkadaşlık yapmaktan pek hoşlanmıyor. Gençlerle fikir olarak uyuşamadığını söyleyen Erdoğan bu nedenle dostlarını hep olgun kişilerden seçiyor.

BİRAZ PİNTİ

Yasemin Ergene: Güzel oyuncu çok duygusal bir insan. Bu yönünün kendine zarar verdiğini düşünen Ergene, çok sık para harcamayı da sevmiyor. Ergene çevresi tarafından eleştirilse de kontrollü para harcamanın mantıklı olduğunu savunuyor ve biraz elinin sıkı olduğunu kabul ediyor.

Bugün