Ünlüler Ne Düşünüyor?

Ünlüler Ne Düşünüyor?

İzmirli Diş Hekimi Birlikte Yaşadığı Nişanlısına Hediye Ettiği Evi Ayrıldıktan Sonra Geri İstedi. Mahkeme, Diş Hekiminin İsteğini Haklı Bulurken Yargıtay İlişkiyi 'Gayriahlaki' Bulup Kararı Bozdu. Peki Ünlüler Bu Konuda Ne Düşünüyor?

Ünlüler Ne Düşünüyor?

Aysu Baceoğlu

Nikahsız yaşamak çok da ahlaksızca değil. Ama imam nikahı adı altında çocuk dünyaya getirilmesi doğru değil. Erkeğin hediyesini geri istemesi çok çirkin. Benden verdiği hediyeyi geri isteyen olmadı. Aldığım en değerli hediye 12 bin dolarlık tek taş yüzüktür.

Sevim Emre

Hediye aşk gibi gönül işidir. Hediyeyi geri istemek karakter ve ahlak yapısıyla alakalı bir durum. İhanet bile olsa hediyeyi istemek yanlış. Nikah önemli değil. Biz de Orhan Bey ile yıllarca nikahsız yaşadıktan sonra evlendik. Aldığım en kıymetli hediye, Orhan Bey'in tanıştığımızda bana yaptığı 'Aşk Pınarı' adlı bestedir.

Seda Sayan

Bu konu hakkında hiçbir yorum yapamayacağım.. Yargıtay ne yapmışsa iyi yapmıştır. Herhalde bir bildiği vardır.

İpek Tuzcuoğlu

Bu tür ilişkileri çok çıkarcı buluyorum.. O insan beni sevmiş, bana hediye almış. Verilen hediye geri alınmaz.. Evli ya da değil fark etmez. Zaten sevgililerime hep ben hediye aldım. Hediye meraklısı biri değilim.

Seçkin Piriler:

Erkekler hediyelerini geri istememeli. İmam nikahlı ya da değil fark etmez. Birlikte yaşamaya karşı değilim. Ama aldatma varsa durum değişir. Yargıtay böyle bir durumda hediye alana şans vermeli bence.. Ben hiçbir erkek arkadaşımdan hediye almadım.


Şenay Akay, uzun süre birlikte olduğu Osman Güney'den geçen ay ayrılmıştı. Akay, bu süreçte Güney'in kendisine hediye ettiği 20 bin YTL'lik takıları iade etti. Şenay Akay konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

'Aslında verilen hediye geri alınmaz. Ama ben onun böyle bir talebi olmamasına rağmen aldığım hediyeleri iade ettim. Osman Bey ile birlikte oturduğumuz evden de ayrıldım ve Ortaköy'de kendime bir ev tuttum.'

Kaynak: Gecce