Ünlüler Kapışıldı!

Ünlüler Kapışıldı!

Antalya'daki Beş Yıldızlı Lüks Oteller, Ünlü Şarkıcıları Birer İkişer Kapıştı. Yıldızlarla 3 Günlük Bayram 1 Milyar Liraya Çıkıyor

Ünlüler Kapışıldı!

ANTALYA'DAKİ BEŞ YILDIZLI LÜKS OTELLER, ÜNLÜ ŞARKICILARI BİRER İKİŞER KAPIŞTI. YILDIZLARLA 3 GÜNLÜK BAYRAM 1 MİLYAR LİRAYA ÇIKIYOR

Antalya'da beş yıldızlı oteller, Ramazan Bayramı hazırlıklarını sürdürüyor. Üç günlük bayram tatilini dolu dolu geçirmek isteyen otelciler ünlü şarkıcıları adeta kendi aralarında paylaştılar. Bülent Ersoy, Sibel Can, Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Seda Sayan, Ebru Gündeş, Ferhat Göçer, Funda Arar, Özcan Deniz, Serdar Ortaç gibi bir çok ünlü ile anlaştı.

Kim Nerede ?

İbrahim Tatlıses Belek Rexos Otel'de, Bülent Ersoy Kemer Majesty Miraga Park Otel'de, Sibel Can Belek Susesi Otel'de, Hülya Avşar Belek Limak Otel'de, Seda Sayan Kemer Limak Otel'de, Funda Arar Tekirova Rixos'da, Ebru Gündeş ve Ferhat Göçer Kundu Kremlin Palace ve WOW Otel'de, Özcan Deniz de Kemer Limak Otel'de sahne alacak.

Geccesi 250 milyon

Sanatçılarla birlikte bayramı geçirmek isteyenler için üç günlük bir tatilin bedeli kişi başına 500 ile bin YTL arasında değişiyor. Hülya Avşar, Seda Sayan ve Özcan Deniz'in sahne alacağı otel fiyatlarının Kemer ve Belek'te herşey dahil gecelik 250 milyon lira olduğu açıklandı.