Ünlüler Akın Etti

Ünlüler Akın Etti

Kosifler Oto Bostancı Plaza'da Yapılan Muhteşem Gecceye Çok Sayıda Ünlü Katıldı

Ünlüler Akın Etti

KOSİFLER OTO BOSTANCI PLAZA'DA YAPILAN MUHTEŞEM GECCEYE ÇOK SAYIDA ÜNLÜ KATILDI

Kosifler ailesinden Hasan Kosif , Süleyman Kosif, Eyüp Kosif ve Selim Kosif'in ev sahipliği yaptığı gecceye İbrahim Kutluay ve Eşi Demet Şener Kutluay, Fenerbahçe yöneticisi Şekip Mosturoğlu, Roberto Cavalli'nin seksi mankeni Silvia Horvathova, sosyetik güzel Selin Boronkay, Hakan Peker, Seray Sever, Selhan Aloglu, Hakan Bilal Kutlualp ve Ebru Güzel gibi ünlü isimler katıldı. Kosif ailesinden Hasan, Süleyman, Eyüp ve Selim Kosif gecceye katılan konuklarla tek tek ilgilendi.

Kosifler Oto Genel Müdür Güvensel Ayan'ın konuşmasından hemen sonra Carmina Bruna'nın Fortuna müziğiyle açılışı, Seksi manken Silvia Horvathova yaptı. Silvia Horvathova medyanın büyük ilgisi ile karşılaştı.

Kübalı müzik gurubunun çaldığı hareketli müzik eşliğinde gecceye katılan konuklar ve Kosifler oto çalışanları gönüllerince eğlenip dans ederek geccenin tadını doyasıya çıkardılar. Kosifler Oto patronlarından Hasan Kosif, geccenin en renkli siması oldu. Hasan Kosif, çalışanları ile dans edip onlarla birlikte eğlendi ve çalışanlarına moral verdi .

Kaynak: Gecce