Ünlü Şovmen Cem Yılmaz, Karlı Dağların Fotoğraflarını Çekti

Ünlü Şovmen Cem Yılmaz, Karlı Dağların Fotoğraflarını Çekti

Uluslararası Altın Kaz Film Yarışması İçin Kars'a Gelen Ünlü Şovmen Cem Yılmaz, Kentten Ayrılmadan Önce Karlı Dağların Fotoğrafını Çekti.

Ünlü Şovmen Cem Yılmaz, Karlı Dağların Fotoğraflarını Çekti

Uluslararası Altın Kaz Film Yarışması için Kars'a gelen ünlü şovmen Cem Yılmaz, kentten ayrılmadan önce karlı dağların fotoğrafını çekti.

Şovmen Cem Yılmaz, esprilerle geldiği Kars'tan yine esprilerle ayrıldı. Kars'a ilk geldiğinde "Hiç kaz gördünüz mü?" sorusuna, "Çizgi filmlerde görmüştüm" diye cevap veren Cem Yılmaz, 1 hafta sonra Kars'tan ayrılmak için havaalanına geldiğinde aynı soruyla yine karşılaştı. Cem Yılmaz bu defa, "Hayır kaz görmedim. Çünkü, gündüzleri pek ayakta değildim, genellikle akşam saatlerinde ayaktaydım" ifadelerini kullandı. Cem Yılmaz, "Kaz eti yediniz mi?" sorusu üzerine, "Hayır yemedim, sadece biraz tadına

baktım. Benim için zor bir yiyecek oldu. Çünkü tansiyonum var" dedi.

İlk geldiği gün havaalanında gazetecilerin fotoğrafını çekmek isterken fotoğraf makinesinin azizliğine uğrayan Cem Yılmaz, bu defa makinesini çalıştırmayı başardığını, bunu da yolda öğrendiğini belirtti. Altın Kaz Film Yarışması'yla ilgili olarak da açıklamalarda bulunan Cem Yılmaz, "Çok beğendim. İnşallah gelecek yıl misafir olarak yarışmacı olarak geliriz. Bütün Karslılar'a çok teşekkür ediyorum. Sayın Belediye Başkanı Naif Alibeyoğlu'na ve sokakta karşılaştığımız bütün kardeşlerime teşekkür ediyorum.

İnşallah tekrar görüşürüz. Çünkü biz Kars'ı seviyoruz, Kars da bizi seviyor" diye konuştu. Gazetecilerin, "Festivali nasıl buldunuz?" sorusuna ise Yılmaz, "Festival çok iyiymiş, katılım da güzelmiş. Ya peki sizler nasıl buldunuz?" diye cevap verdi. Cem Yılmaz, "Ben davete icabet ettim. Sağolsunlar, davet ettiler, geldik. Davet olduğunda yine koşa koşa geliriz. Belediye Başkanı Naif Alibeyoğlu, bin kişilik bir sinema salonu yapacaklarını söylüyordu, inşallah bunu bize haber verecek, artık aramızda bir

bağımız var" dedi.

Karslılar'ın esprili ve şakacı olduğunu da vurgulayan Cem Yılmaz, "Karslılar zeki ve akıllı insanlar. Sonra, şakaları derin şakalar. Hoşuma gitti, yani sevdim. Benden aşağı kalır yanları yoktur" diye konuştu. Havaalanı görevlileriyle de esprili konuşmalar yapan Cem Yılmaz, hayranlarıyla fotoğraf çektirdikten sonra havayoluyla Kars'tan ayrıldı.

(BA-OK-Y)