Ünlü Şovmen Beyaz, Konya'da Hayranlarıyla Buluştu

Ünlü Şovmen Beyaz, Konya'da Hayranlarıyla Buluştu

Ünlü Şovmen Beyaz, Konya'da Hayranlarıyla Bir Araya Geldi. Hayranlarına Bol Bol İmza Dağıtan Beyaz, Yaptığı Esprilerle Eğlenceli Dakikalar Yaşattı.

Ünlü Şovmen Beyaz, Konya'da Hayranlarıyla Buluştu

Ünlü şovmen Beyaz, Konya'da hayranlarıyla bir araya geldi. Hayranlarına bol bol imza dağıtan Beyaz, yaptığı esprilerle eğlenceli dakikalar yaşattı.

Bir içecek firması tarafından düzenlenen Yaz Festivali kapsamında Konya'ya gelen şovmen Beyaz, düzenlenen imza gününde hayranlarıyla buluştu. Hayranlarıyla sohbet eden Beyaz'dan imza almak ve fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşlar stant önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Ellerindeki cep telefonları ve fotoğraf makineleriyle Beyaz'ın fotoğrafını çekmeye çalışan vatandaşlar, küçük çaplı izdihama neden oldu. Özellikle bebek ve küçük çocuklarla yakından ilgilenen Beyaz, ağlayan küçük bir kızı da teselli etti.

Beyaz'a gençler kadar yaşlıların da ilgi göstermesi dikkat çekti.

Hasta bir hayranıyla yakından ilgilenen Beyaz, vatandaşların sorularını da yanıtladı. Hayranlarının isteğini kıramayan Beyaz, minik bir konser vermeyi de ihmal etmedi. Bu arada imza sırasında bekleyen genç bir kız ise sıcaklık ve kalabalığa dayanamayarak baygınlık geçirdi. Stant önünde yere yığılan kızı, güvenlik görevlileri kucaklayarak uzaklaştırdı. İmza gününün ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Beyaz, Konya'da gördüğü ilginin kendisini çok mutlu ettiğini belirterek, "Bugün burası gerçekten çok güzeldi. Gelenler de çok keyifliydi. Yaptığımız işin karşılığını ancak buralarda görebiliyoruz. Burada önemli olan kalabalığın kuru kalabalık mı dolu kalabalık mı olması. Yanıma gelen herkes "Ne kadar samimisin. Allah bozmasın" diyor. Bu kadar insana birileri bunu öğretmiyor" dedi. Gazetecilerin "Ne zaman baba olacaksınız" sorusuna ise Beyaz, "Maalesef babalık özlemimi başka arkadaşların çocuklarını öperek, koklayarak giderebiliyorum. Bu işte önemli olan hayırlısı. Bu şans ve kader işi. Bir tarih koyamıyoruz bu nedenle" şeklinde konuştu.

(MÇ-İP-NÇ-Y)