Ünlü Şovmen Beyaz Kayserili Hayranlarıyla Buluştu

Ünlü Şovmen Beyaz Kayserili Hayranlarıyla Buluştu

Ünlü Şovmen Beyazıt Öztürk, Fanta Gençlik Festivali Kapsamında Düzenlenen Söyleşi ve İmza Gününde Kayserili Hayranlarıyla Buluştu.

Ünlü Şovmen Beyaz Kayserili Hayranlarıyla Buluştu

Ünlü Şovmen Beyazıt Öztürk, Fanta Gençlik Festivali kapsamında düzenlenen söyleşi ve imza gününde Kayserili hayranlarıyla buluştu.

Kayseri Park Alışveriş Merkezi'nde gerçekleştirilen etkinlikte ünlü şovmen Beyaz, Kayserili hayranlarının alkışlarıyla sahneye çıktı. Yaptığı esprileriyle hayranlarına güldüren Beyaz, hayranlarının sorduğu soruları yanıtladı. ''Beni bir star olarak görmeyin bende sizlerden biriyim. Aramızda sadece bu yüksek stand var. Star ve şöhret olma gibi bir çabam yok'' diyen Beyaz'a hayranları tezahüratlarla karşılık verdi. Hayranlarının sorularını cevaplayan Beyaz, hayranlarıyla imzalı resmini verip hatıra fotoğrafı çektirdi. Beyaz'dan imza ve fotoğraf alabilmek için çaba gösteren hayranları, platform önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Bazı bayan hayranların ise küçük bebekleri ile Beyaz'dan imza alıp fotoğraf çektirdi.

Programın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Beyaz, "Fanta'nın reklam filmi sırasında size yapılan gizli kameradan haberiniz var mıydı?" sorusunu yanıtlayan Beyaz, "Bu reklamda tamamen gizli kamera kullanıldı. Bana bir sene önce reklam çekimlerinde gizli kamera kullanılacağını söylemişti. Ama ne zaman nerede yapılacağı hakkında bir bilgim yoktu. Çekimler yapıldı bitti. Fantacılar bana 'Dikkat et, bir şaka da sana yapabiliriz' dedi ve konu kapanmıştı. Bugünlerde herkes bana, 'Gerçekten kamera şakası mı, değil mi?' diye soruyor. Bu da reklamın doğru çekildiği anlamına gelir. Kamera şakasını anladığımda iş işten çoktan geçmişti" dedi.

Yaptığı işten çok keyif aldığını kaydeden Beyaz, "Şu anda yaptığım işin olgunluk dönemlerinin başını yaşıyorum. İnsan olarak bambaşka bir döneme girdiğim gibi meslek hayatımda da 12'inci senemi doldurdum. Mesleğimi bir yorgunluk olarak değil de keyifli bir telaş olarak değerlendiriyorum" diye konuştu.

Starlık müessesinin çok can sıkıcı bir meslek olduğunu ifade eden Beyaz, "Starlığa kendini kaptıranlara şaşırıyorum. Bu işin tadını çıkarmak lazım ama aşırısı zararlı. İhtişamlı ve gösterili arabalar önemli değil. Star olma çabası içerisinde değilim ve hiçbir zamanda olmadım" şeklinde konuştu.

Kayseri'de belediyecilik çalışmalarını takdirle karşıladığını belirten Beyaz, Kayseri'nin her türlü alanda kendini geliştirdiğini de sözlerine ekledi.

(İA-YS-ÖZ-Y)

Kaynak: İHA